Čtvrteční den byl na dopravní nehody opravdu bohatý. Zdemolované je i policejní auto. Kolem třetí hodiny odpolední došlo k vážné dopravní nehodě na silnici mezi Malou Bělou a Bělou pod Bezdězem poblíž papíren. Škoda Felicia Combi tam při předjíždění čelně narazila do protijedoucího policejního vozu.

V havarované felicii zůstal těžce zraněný řidič. Vyprošťování nebylo potřeba. „Provedli jsme odstranění vozidla ke kraji silnice a protipožární opatření,“ uvedl velitel zasahujících hasičů s tím, že bylo nutné zasypat vytékající provozní kapaliny sorbentem a vozovku uklidit. Na pomoc následně dorazil i pracovník Správy a údržby silnic.

Řidič utrpěl zranění nohou, pohmožděninu hrudníku a otřes mozku. Sanitka záchranné služby jej následně převezla do nemocnice v Mladé Boleslavi. Ostatní účastníci nehody zranění neutrpěli, ovšem zůstali po silném nárazu v šoku.

Nehoda motorkáře

K další dopravní nehodě museli mladoboleslavští záchranáři vyjíždět do Bílé Hlíny. Kolem půl třetí se tam srazila motorka s osobním autem. Ani tento karambol se neobešel bez zranění, a tak muž na motorce skončil v péči přivolané záchranné služby. Následně musel být sanitkou převezen k dalšímu ošetření do nemocnice v Mladé Boleslavi.