Ještě snad řekl, že je nějaký Černý z Kochánek. Nebo tak nějak. Nevím, jestli nějaký pan Černý v Kochánkách bydlí, ale popravdě nevím, že bychom z Kochánek měli spolupracovníka, nota bene redaktora. A ke všemu žádného Černého na seznamu redaktorů a spolupracovníků také nemáme.

Jednou za čas se tohle, tedy něco podobného, stává. Že se někdo ohání redaktorskou příslušností k našemu (vašemu) Boleslavskému deníku. A mává legitimací. Kdo ví jakou…

Jsem skoro s jistotou přesvědčen, že každému čtenáři je jasné, že takhle by se náš redaktor nikdy nezachoval. Pokud by se tak stalo a já to zjistil, měl by dotyčný obrovský problém. Takhle se nesmí chovat nejen redaktor Boleslavského deníku, ale žádný novinář. Kdo se takto zachová, není novinář, ale obyčejný hulvát. Novinářské prase.

Výčet redaktorů a spolupracovníků

A abychom ty z vás, kteří naše redaktory a spolupracovníky neznají, seznámili, tady je jejich výčet. Šéfredaktorkou Boleslavského deníku je Šárka Charousková, redaktory jsou Lucie Růžková, Martin Weiss, sporťákem Jarda Bílek. Čtenář se může setkat i s inzertními poradkyněmi Vlastou Měchurovou, Gábinou Bešíkovou a Hankou Vránkovou, s hospodářskou Šárkou Adámkovou a inspektorkou distribuce Boženkou Markovou.

Našimi spolupracovníky jsou Karel Jedlička, Ladislav Mareš, Josef Donát (bývalý šéfredaktor BD), František Marek, František Stýblo, Jaroslav Houštecký, Petr Fencl a Honza Pavlíček. Ti o vás pro Boleslavský deník buď píší, nebo fotografují. Pokud jsem na někoho zapomněl, pak se omlouvám.

Jisté je, že pokud se bude někdo před vámi ohánět s tím, že pracuje pro Boleslavský deník, ověřte si jeho legitimaci. Podívejte se, jak se jmenuje a zavolejte nám. To kdybyste měli pochybnosti. Naším zájmem není klamat vás, naše čtenáře, ale hrát s vámi férovou hru… A je jedno, zda se jmenuje Bílý, Černý, Zelený, Modrý, Rudý, Červený. Nebo snad dokonce Pruhovaný.

Autor je bývalý šéfredaktor Boleslavského deníku, nyní krajský šéfredaktor Deníku.