více >>
Deník

Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská: Třída 1. A

Základní škola v Sokolovské ulici sídlí v budově bývalé mnichovohradišťské dívčí školy. Jde o školu plně organizovanou, v níž se nachází celkem 22 tříd, z toho jedna přípravná, dále třináct tříd prvního stupně a osm tříd druhého stupně. Součástí školy je i družina.

Zázemí nynější základní školy tvoří kromě zrekonstruované staré školní budovy ještě připojený osmitřídní pavilon, čtyřtřídní pavilonek se zahradou pro 1. a 2. ročníky a sportovní hala BIOS (20 x 40 m) včetně malé posilovny.

Ve škole se nachází i zelená oáza školního atria a zařízení pro pohybovou relaxaci v suterénu a na chodbách školy, relaxační areál na školní zahradě školního pozemku, travnaté hřiště i víceúčelové hřiště s umělým povrchem.

K dispozici má škola celkem dvanáct běžných učeben a čtrnáct učeben odborných, mezi něž patří například učebna počítačová, hudební, dílna pro výuku praktických činností či učebna pro rodinnou výchovu a vaření.

Škola nabízí řadu zájmových kroužků, mezi něž patří například kroužek turistický, keramiky, kroužek veselé vědy, dětská jóga, kroužek deskových a logických her a další kroužky jazykové i sportovní.

Třída 1. A

Třída 1. A

Ke škole patří i zábava při stavění z kostek

Ke škole patří i zábava při stavění z kostek

Děti k výuce používají i praktické pomůcky, jako jsou třeba autíčka

Děti k výuce používají i praktické pomůcky, jako jsou třeba autíčka

V tištěném vydání Boleslavského deníku ve středu 9. října 2019 představíme další děti ze ZŠ Sokolovská, Mnichovo Hradiště.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky