Interaktivní hru Hurá do přírody! si připravilo Ekoncetrum Zahrada ve společnosti  s Nadačním fondemInteraktivní hru Hurá do přírody! si připravilo Ekoncetrum Zahrada ve společnosti s Nadačním fondemZdroj: se souhlasem NFŠAEkocentrum Zahrada DDM si ve spolupráci s Nadačním fondem Škoda Auto připravilo u příležitosti letošního dubnového Dne Země pro děti interaktivní hru Hurá do přírody!, se kterou se můžete vydat po stopách nejzajímavějších míst v regionu.

Docházejí vám nápady, jak zabavit své ratolesti a kam je vzít na výlet?

V tom případě se můžete zúčastnit jarní hry Hurá do přírody!, která se koná až do 30. května 2021. Hra vás zavede na zajímavá a krásná místa v mladoboleslavském regionu, zabaví děti tvořivými úkoly, a ještě se dozvíte spoustu informací o přírodě a její ochraně.

Škoda 1000 MB, první automobil s motorem vzadu, vyráběný v letech 1964-1969
„Embéčko“ proměnilo Mladou Boleslav ve velkoměsto

Pro aktivní účastníky, kteří si s sebou vezmou připravenou hrací kartu, s níž navštíví alespoň šest stanovišť, jsou připravené také hodnotné ceny.
Mezi jednotlivými lokalitami nejsou jen historické památky, ale i různé přírodní úkazy.

Během putování podle interaktivní mapy navštívíte například samotu Klokočku, hradní příkop ve Zvířeticích nebo zámecký park v Kosmonosích. Ti, kteří budou chtít také soutěžit, si na cestu musí stáhnout úkol spojený s vybraným místem. Více informací najdete na dnyzeme.cz

Ladislav Kučera (uprostřed) u příležitosti otevírání dopravního hřiště v Mnichově Hradišti
Společně pro lepší region