VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MLADÁ BOLESLAV

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Stromy skácené bouřkou potrápily zvláště Mladoboleslavsko

Střední Čechy - Velmi rušný počátek víkendu zažívali po první větší bouřce letošního roku provázené silným větrem středočeští hasiči, a to zejména v severovýchodní části kraje. Zaměstnávalo je odstraňování stromů, které šly k zemi málem jako obilí při žních.

Komljičenko trefil hlavou zlatý bod

Teplice - Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v Teplicích.

Projekt Život v kufříku pomůže nejmenším dětem

Mladá Boleslav – Ne všechny děti mají šanci získat přesné informace o svém příchodu na svět – to je mottem nadace La Vida Loca v projektu Život v kufříku.

Andrej Babiš navštívil automobilku Škoda Auto

Mladá Boleslav – Předseda české vlády, členové vlády, nejvyšší představitelé Středočeského kraje, měst Mladá Boleslav a Kosmonosy a představitelé státních institucí jednali s vedením automobilky o rozvoji regionu. Tam má doputovat 8,6 miliardy korun.

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Boleslav se mění ve staveniště. Řada uzavírek komplikuje provoz ve městě

Mladá Boleslav – Bezmála 200 milionů korun v městském rozpočtu plánovaných do oprav chodníků a komunikací se začíná projevovat. Na mnoha místech se už pracuje. A doprava vázne.

Platy ve Škodovce porostou o dvacet procent

Mladá Boleslav – Odbory ve Škodovce souhlasí s návrhem firmy. Odměna by při započítání všech navýšených složek včetně příplatků měla stoupnout průměrně o více než 20 procent.

FOTO: Studenti hrají dětem divadlo

Mladá Boleslav - Již šestým rokem se žáci Studentského divadla D3 při mladoboleslavské Stření odborné škole a Středním odborném učilišti na Jičínské ulici ve svém volném čase věnují hraní divadla a každý rok připraví pro děti z mateřských a základních škol pohádku.

Klinika Dr. Pírka zve na kulturu

Mladá Boleslav – Kristián. Eva tropí hlouposti. Dívka v modrém nebo Alibi na vodě. Kdo by neznal tuto filmovou klasiku s Oldřichem Novým. Vzpomínky na lamače ženských srdcí dorazí do města automobilů.

Velké opravy doplňují i ty malé

Mladá Boleslav – Kromě velkých rekonstrukcí a úklidů potřebuje Mladá Boleslav po zimě i řadu drobných oprav, které jsou pro zkrášlení prostředí rovněž nezbytné. Pracovníci správy komunikací firmy Compag tak například opravovali poškozenou část dlažby u kostela svatého Jana Nepomuckého v Železné ulici. Historická ornamentální dlažba je zajímavá rovněž tím, že vyznačuje postavení již zbourané kostelní předsíně, která byla odstraněna na počátku 20. století.

FOTO: Opravuje se ulice Jana Palacha

Mladá Boleslav – V ulici Jana Palacha se v současnosti koná první etapa rekonstrukcí. Ty si vyžádaly úplnou uzavírku celé ulice. Výsledkem by měla být celková rekonstrukce povrchu a inženýrských sítí. Nyní se pracuje na úseku mezi třídou Václava Klementa a Jiráskovou ulicí, od 24. dubna mají práce pokročit do úseku mezi Jiráskovou a Havlíčkovou ulicí. Konec je plánován na 1. května.

Jednání ve Škoda Auto: půjdou odbory do stávky?

Mladá Boleslav - Platnost původní smlouvy mezi Škoda Auto a Odbory OS KOVO skončila 31. března. Nová smlouva se zatím zdá být v nedohlednu. Odbory před Velikonocemi totiž odmítly další nabídku.

Oprava podjezdu v Čejeticích odstartovala

Mladá Boleslav - Jaro je tu. Město se čistí a uklízí. Současně ovšem vzrůstá počet uzavírek a dopravních komplikací. Další past na řidiče číhá až do srpna v Koněvově ulici.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT