VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MLADÁ BOLESLAV

Spala v betonovém květináči

Mladá Boleslav – To, že pár minut před silvestrovskou půlnocí vyvedl strážník ze Staroměstského náměstí podnapilého občana pryč, protože v opilosti padal mezi ostatní lidi na zem či lavičky, to ještě nic nebylo. Po půlhodině bylo „tepleji“. Ve spodní části náměstí byla od zábavní pyrotechniky popálena ženy v horní části těla.

OBRAZEM: Vyběhli vstříc novému roku a přejí si, aby bylo lépe

Mladá Boleslav - Eliška Šušková, Ema Hanáková, Marie Kulichová, Max Vornhagen, Ellen Šléglová, Jiří Miler, Magda Lisková, Tomáš Vorel, Veronika Milerová, Vít Šlégl, Barbora Sofinová, Jakub Steinberg, Tereza Hlaváčová, Ladislav Topfer, Jan Klaus, Anna Staňková, Tereza Hlaváčová, Radmila Ptáčková, Michal Suchý, Jiří Miler. To jsou vítězové jednotlivých kategorií 34. ročníku Silvestrovského běhu v Mladé Boleslavi.

Silvestr? Třeba se proběhněte

Mladá Boleslav – Vyznavači běhání v Mladé Boleslavi a okolí zamíří poslední letošní den do parku Štěpánka. Od rána se tam koná už 34. ročník Silvestrovského běhu.

Tak šel život v Mladé Boleslavi v roce 2017

Mladá Boleslav - Rok 2017 měsíc po měsíci.

Pozor na omezení autobusové dopravy

Mladá Boleslav – Poslední den v roce je třeba očekávat změny v městské hromadné dopravě.

Vajíčka se z okna neházejí

Mladá Boleslav – Netradiční případ řešili v uplynulých dnech strážníci mladoboleslavské městské policie. V odpoledních hodinách jim telefonovala žena z Krajířovy ulice. Prý tam nepřizpůsobiví občané hází po kolemjdoucích lidech vajíčka.

AKTUALIZOVÁNO

Novým členem boleslavské městské rady je horolezec Petr Mašek

Mladá Boleslav – Mladoboleslavská městská rada má nového člena. Z pracovních důvodů na svou funkci rezignoval Jakub Starý (ANO 2011 a Volba pro Mladou Boleslav), který v radě města zasedal od posledních komunálních voleb. Novým členem rady města se stal Petr Mašek, známý mladoboleslavský horolezec.

Mladá Boleslav má pět nových autobusů

Mladá Boleslav – Prvních pět nových vozů dorazilo do města těsně před Vánocemi. Moderní nízkoenergetické autobusy jsou výraznou měrou financovány pomocí evropských dotací a budou dodávány během následujících pěti let tak, aby byl boleslavský vozový park obnovován postupně.

Splynout s přírodou, ne ji pokořit. Tak zní motto expedic Jakuba Šedivého

Mladá Boleslav /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Sto kilometrů v těžkých peřejích kyrgyzské řeky Sary Jaz a čtyřdenní extrémní pochod zpátky do civilizace, při kterém musel překročit dvě horská sedla vyšší než tři a půl tisíce metrů. To je život Jakuba Šedivého, jednatřicetiletého fotografa, vodáka a cestovatele z Mladé Boleslavi v jedné osobě.

Dům kultury zatím marně čeká na rekonstrukci

Mladá Boleslav – Už rok a půl čeká Dům kultury v Mladé Boleslavi na verdikt, zda se stane kulturní památkou, nebo ne. Stavba ze začátku sedmdesátých let minulého století zároveň stále marně čeká na stavební zásahy, které zoufale potřebuje. Od loňského léta, kdy ji Národní památkový ústav navrhl na prohlášení kulturní památkou, s ní totiž město musí zacházet tak, jako by už památkou skutečně byla. A to znamená zásadní omezení.

Otužilci se ponořili do ledové Jizery

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Na jedné straně desítky lidí v plavkách, na straně druhé pak stovky lidí zahalených do teplých svrchníků, čepic a šál. I letos nechybělo tradiční štědrodenní koupání otužilců v Jizeře.

Vánoce? To jsou dárky i povalující se bezdomovci

Mladá Boleslav – Shon s dárky a nákupy ve většině rodin ustal. Konečně. Město ztichlo. Ne všude a pro každého. A někde se Vánoce vůbec neřešily, natož pak Štědrý den. „V devět hodin ráno byl v Neratovicích zadržen uprchlý vězeň, který je již zpátky ve věznici Jiřice,“ řekla čtyřiadvacátého prosince dopoledne policejní mluvčí Lucie Nováková, která na konci minulého týdne oznámila jeho útěk.

OBRAZEM: Adventní trhy skončily charitativní večeří

Mladá Boleslav - Dlouhými frontami a všeobecně nemenším zájmem skončily v sobotu 23. prosince na Výstavišti boleslavské adventní trhy. Ty byly od 1. prosince poprvé situovány právě sem a přilákaly podle slov z radnice bez mála 30 tisíc návštěvníků.

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT