Upozornění, tento článek není článkem…

Neskutečnou směs zábavy namíchal pořadatel Jiří Kaulfus na letošní pivobraní v Bezně, které se konalo o víkendu. A náš fotograf byl samozřejmě u toho. Nejprve se nestačil divit, když svoji muziku rozbalilo duo Eva a Vašek, ale pak jej potěšil Luboš Odháněl, Seveni Filipa Šubra či Michal David revival.

Vděčným cílem objektivu byla všudypřítomná nádherná děvčata i týpci v různém stadiu „osvijaněžení“, někteří byli tak osvěžení, že neváhali na fotografa vystrčit i holé zadky. My jsme se však raději zaměřili na skupinové snímky nádherných slečen a dam. Kochejte se i vy v naší fotogalerii.

Pivo teklo proudem

Centrum zábavy mělo být v Bezně na parkovišti před kulturákem, ale pro opravdu psí počasí, bylo přesunuto dovnitř. To však nic nezkazilo na faktu, že Plzeň, Gambrinus, Svijany, Holba, Budvar a Podkováň proudily z píp o stošest! Skalní pivaři mohli poměřit také velikost svých pivních pupků a dámy mohly posoudit účinek černého piva na své vnady.

„Byl to nehorázný nářez, pařili jsme do rána, teď nás z toho bolej hlavy jak bowlingové koule po pěti hodech,“ smáli se pravidelní návštěvníci pivobraní, trousící se časně nad ránem po parkovišti do taxíku směrem na Mladou Boleslav.