Po celý říjen a listopad jsme vám přinášeli drobečky a útržky z příprav na již čtvrtý ročník této soutěže a konečně je to tu. Jedinečný večer, který je premiérou i derniérou v jednom a rozhodne o tom, který z párů složených z herců a tanečníků, ovládne parket.

Divákům své taneční umění předvedou herci a herečky z pražských divadel Divadlo Studio DVA, Divadlo Broadway, Činoherní klub, Městská divadla pražská a Divadlo Palace a samozřejmě domácího Městského divadla Mladá Boleslav. Václav Jílek a Petra Stehnová z Divadla Studio DVA si na tiskové konferenci vylosovali Quickstep a kubánskou Cha Chu. Druhý pár, Vanda Hybnerová a Martin Šimek reprezentující Městská divadla pražská spolu s Divadlem Palace, divákům předvedou Slowfox a Sambu. Petr Vondráček a Tereza Řípová za Divadlo Palace na galavečeru zatančí dramatické tango a romantickou rumbu. Eva Burešová s Matyášem Adamcem, kteří v soutěži reprezentují Činoherní klub, zatančí ladný waltz a energický jive. Vojtěch Drahokoupil se Zuzanou Šťastnou reprezentují Divadlo Broadway a předvedou svižný valčík a kubánskou Cha chu. A nakonec reprezentanti domácího Městského divadla Mladá Boleslav Lucie Končoková a Jakub Necpál zatančí rychlý Quickstep a vášnivé Paso Doble.

Programem budou provázet vítěz prvního pražského ročníku soutěže David Gránský a novinářka a moderátorka Svělana Witowská. V porotě usednou Naďa Konvalinková, Veronika Arichteva, Dana Batulková, Biser Arichtev a další osobnosti. Hudební doprovod k tanečním vystoupením připravila skupina Dirty Rudolph, která s sebou přiveze dokonce čtyři vynikající zpěváky.

Prohlédnout si fotografie párů můžete webu Boleslavského deníku nebo na oficiálních webových stránkách projektu, kde je možné také tipovat vítěze, zakoupit vstupenky online nebo zjistit kamenná prodejní místa vstupenek.