Kdo se stane premiérovou kapelou roku na Mladoboelslavsku? A kdo bude vyhlášen nejoblínenějším zpěvákem? O tom rozhodnete vy, čtenáři Boleslavského deníku.

Stále ještě máte možnost přihlásit do soutěže své favority – kapely a zpěváky.

Podmínky jsme dali a nyní stačí, abyste nás mejlem, poštou či osobně informovali, kdo by měl být na anketní lístek zařazen. Pravidla jsou přitom jednoduchá. V kategorii kapel musí minimálně dva členové skupiny bydlet na Mladoboleslavsku. A zpěvák se bude tedy rekrutovat právě z těchto kapel. Soutěž je zaměřena na big beat.

Ihned po vyhlášení soutěže jste nám začali zasílat své tipy. Přesto jsme přesvědčeni, že v okrese je ještě několik skupin, o kterých jednoduše nevíme. A to je velká škoda. Máte v okolí někoho, kdo by měl dostat šanci zúčastnit se soutěže a zatím není v nominaci? Tak neváhejte a pište, mejlujte, volejte:


e–mail: boleslavsky@denik.cz
nebo
Boleslavský deník, Železná 107, Mladá Boleslav 293 01
nebo
326 72 27 34 – Lucie Kučerová.


Čas nominovat své favority máte do konce příštího týdne. Následně začneme otiskovat kupony a na vás bude, kdo se stane kapelou a zpěvákem roku.
Ještě před koncem letošního roku budou nejlepší slavnostně vyhlášeni v Music Clubu Sokolovna v Bělé pod Bezdězem na Večeru hvězd. Toho se budete moci zúčastnit i vy, protože vyhlášení je určené pro veřejnost.

Ti, kteří budou hlasovat anketními lístky, se dostanou do slosování o věcné ceny a volné vstupenky na zmíněný večer.

Dosud nominované kapely:

Ajtakrajta
Artes
BSE band
Debustrol
Jan Frumar + Jana Doležalová
Epidemy
EX 05
Fanta a Franta
Kočky neberem
Luboš Odháněl + W.I.X.
Olympic Revival
Phoenix
Ranec
Sada
Seven
S.O.S.
V rekonstrukci
Víkend

Kategorie zpěváků:

Beneš Stanislav
Brunclík Fantišek
Jana Doležalová
Kargl Tomáš
Karglová Monika
Kolínský Martin
Maruška Lukáš
Odháněl Luboš
Rákosník Jiří
Šubr Filip