Pod širým nebem tak budou mít návštěvníci možnost poslechnout si nejlepší tuzemské DJ´s.

„Na hlavním podiu vystoupí jména jako Brian, Enrico, Richard Reynolds, Subgate a řada dalších," prozrazuje za organizátory Robert Vaca.

Akce je  plánována tak, aby tu lidé mohli prožít příjemné odpoledne, k čemuž prostředí Vostrova přímo vybízí, v areálu se dá koupat v meandru Jizery, a k dispozici bude i stanové městečko, které bude fungovat od 10 hodin dopoledne.

Akce jako taková začne ve 13:30 a potrvá až do půlnoci, ale ani potom nebude o zábavu nouze. „Následně se rozezní barová after stage," ujišťuje Robert Vaca. Bar bude otevřen už od 13 hodin, celkově budou k dispozici bary hned tři, samozřejmostí je i možnost se v areálu najíst.

A jako bonus mohou mít návštěvníci dobrý pocit, že se zúčastnili akce, která má chvályhodné poslání. „Festival se koná ve spolupráci s projektem Řekni drogám NE!, který upozorňuje na problematiku drog, alkoholu a dalších nešvarů současnosti," vysvětlují pořadatelé.

Boleslavský deník vám nyní nabízí možnost zasoutěžit si o deset vstupenek na festival. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a odpověď poslat co nejrychleji na naši mejlovou adresu redakce.boleslavsky@denik.cz.

Soutěžní otázka: Na jakou problematiku se snaží hudební festival Unique House  upozornit?