Pro mnoho lidí je to šok! Stále populárnější zpěvák a kytarista Filip Šubr opustil domovskou kapelu S.O.S. A zamířil ke konkurenci. Stal se členem rockové kapely Seven.

Filip Šubr se dnes poprvé představí se skupinou Seven v rámci celého večera. V bělské sokolovně začíná taneční zábava ve 21 hodin.

Šubr doposud vystupoval se Sevenem jen sporadicky. V kapele střídá Zdeňka Myšku. Šubr tak definitivně opouští skupinu, za níž stojí Stanislav Beneš – S.O.S.

Aby toho nebylo málo, Myška se objevuje v S.O.S., kde je novou zpěvačkou známá boleslavská hvězda Monika Karglová.

Čím byla tahle rošáda způsobená? Podle našich informací Myška prosazoval v Sevenu hraní písní osvědčených světových rockových velikánů. A frontman Sevenu Tomáš Kargl zase chtěl hrát melodičtější a širší posluchačské vrstvě přijatelnější muziku. A tak se Myška rozhodl odejít a Kargl „hodil lano“ Šubrovi. Šubr, známý hudební exhibicionista, se nedal dlouho přemlouvat a jeho touha na častá vystupování dostala jasné rozměry.

Hned první vystoupení Šubra v Sevenu, byť jen na několik písňových bloků, přinesla velký ohlas. Na internetových stránkách skupiny jsou dva tábory. Jedni kvitují příchod mladého ambiciózního šoumena, druzí v něm vidí napomádovaného frajera, který občas hraje s cigaretou u úst. V každém případě v poslední době mdlý výraz Sevenu dostal najednou obrovský náboj.

Problém ale nastal v kapele S.O.S., kde je mezera po Šubrovi veliká. Standa Beneš zlanařil zpěvačku Moniku Karglovou, v kapele zůstává klávesista Jirka Čvančara. Beneš hledá kytaristu, toho zatím supluje právě Myška, který podle všeho je zatím bez angažmá.Filip Šubr navíc působí ještě v kapele Defect, která navázala spolupráci se zpěvačkou Heidi Janků.