Pokolikáté vystupujete na Mladoboleslavsku?
Nevím přesně, mockrát to ale nebylo. Byl jsem strašně rád, že mne Rádio Jizera pozvalo a mohl jsem tak zazpívat před publikem, které mě třeba naživo ještě neslyšelo.

Jak se vám v Rejšicích líbí?
Líbilo se mi to moc. Nebylo naštěstí úplné horko, navíc je tu dost lidí, pro které je připraven velký program.

Pomalu končí prázdninový čas, jaké pro vás bylo toto období?
Prázdniny mám strašně rád, už jen proto, že jsem student. Od školy je pokoj, je více času být s kamarády a užívat si volného času. Také to však znamená více vystupování, vůbec mi to ale nevadí, protože jezdím po republice a dostanu se tam, kam bych se jinak nedostal.

Jak jste vyplňoval volné chvíle?
Když byla volná chvíle, tak jsem se ji snažil užít s kamarády. S kamarády tak jezdíme pod stan a na začátku léta jsme byli na vodě. S rodinou každoročně jezdíme do Řecka, jelikož dědeček byl Řek. Máme tam většinu rodiny. Už to máme proježděné, letos jsme se proto rozhodli pro exotiku a vyrazili jsme do Keni. Náš kamarád má přítelkyni z Keni. Vzala nás i do míst, která nejsou známá pro turistům. Dostali jsme se tak do oblastí, kam se běžní turisté nedostanou. Navštívili jsme tak chudší místa, ve kterých české organizace pomáhají lidem. Bylo to velmi zajímavé.

Kolikrát jste za léto vystupoval?
Kromě dovolené v Keni to vycházelo tak, že jsem každý víkend vystupoval. Zpívání tak bylo dost.

Co vás čeká do budoucna?
Až skončí prázdniny, tím pádem i divadelní prázdniny, vrátím se do muzikálu Drákula, kde účinkuji. Z pěvecké části připravuji singl s písničkou, kterou jsem zpíval na narozeninovém koncertě Karla Gotta v O2 Aréně. Celkově mě dále čeká maturitní ročník, bude to náročné. Doufám, že to proběhne v pořádku.

Jak se dá zvládnout studium a vystupování?
Školu, vystupování a účinkování v divadlech se snažím skloubit od svých devíti let, kdy jsem začal zpívat v prvním muzikál Monte Chriisto. Od té doby jsem si musel zvyknout, že jeden až dva měsíce v roce moc nemohu chodit do školy, jelikož se zkouší divadlo.

Máte tedy ve škole individuální plán studia?
Do individuálního programu jsem se nepouštěl, všechny zkoušky a práce bych musel odevzdat tak jako tak. Naštěstí učitelé a kamarádi mi pomáhají. Spolužáci mi například posílají zápisky. Když musím odevzdat práce, požádám o prodloužení termínu. Zatím to zvládám.

ČTĚTE TAKÉ: V Rejšicích se na pódiu střídaly hvězdy