Která česká herečka je zasloužilou vykopávačkou hvězdného fotbalového týmu Amfora? Která herečka byla v nedalekém Kněžmostě okradena? Která herečka získala v roce 2010 cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru činohra?

Správná odpověď na všechny tři otázky je Jiřina Bohdalová.

Tato nestárnoucí umělkyně přijala společně s moderátorem Václavem D. Kosíkem pozvání Městského divadla Mnichovo Hradiště a svým pořadem bezchybně pobavila početné publikum.

Herečka večer zahájila překvapivou historkou týkající se přímo Mnichova Hradiště.

Se smíchem vzpomínala na to, jak byla v Kněžmostě okradena a jak na vlastní pěst zahájila pátrání po třech podezřelých, které nakonec lapila a společně s důkazním materiálem předala na policejní stanici.

Kromě vyprávění o zlodějích přišly na přetřes ale i historky o cestování s fotbalovým klubem celebrit Amfora, o natáčení některých filmů či seriálů, o proslulých hereččiných vnucích nebo o již nežijících hereckých partnerech.

Jiřina Bohdalová působila po celý večer nesmírně vitálním dojmem, vyprávění doprovázela divokou gestikulací a ve chvíli, kdy její mikrofon začal dělat neplechu, jej s radostí odložila a hovořila dál svým vycvičeným hlasem.

Divadelnímu Klubu patří dík za zorganizování tohoto velice milého setkání se stálicí českého hereckého nebe.