Sedmičlenná partička tady diváky bavila nejen zajímavou směsicí hudby od dixie, jazzu, přes blues či world  music  ve vlastním osobitém pojetí, ale také humorem a nadhledem, o který se staral především "kapelník" Jarda Kotek.

Bylo vidět, že návštěvníci jsou už od počátku naladěni s kapelou na stejnou vlnu, a při každé další písničce to s nimi "šije" víc a víc. Meckie Messer Band je uskupení, kterému žádná ze škatulek moc nesluší, jejich podání písní je originální, takže posluchači neměli sebemenší šanci se nudit. A dokonce zazněla i hebrejština…

Okurková sezóna, vtipně nazvaná akce, se tu koná už od roku 2008, a podle slov jednoho z pořadatelů, Zdeňka Vranovského, se určitě uskuteční i příští rok, protože v prázdninovém kulturním programu města si našla své pevné místo.

"Měli jsme tu v minulých letech třeba Jiřího Schmitzera nebo formaci Taxmeni, letos jsme se rozhodli pro regionální kapelu, Meckie Messer jsou Turnováci," vysvětluje volbu Zdeněk Vranovský. Ten na akci už tradičně spolupracuje se společností Kultura města Mladá Boleslav.

Kdo v teplý úterní večer vyrazil na nádvoří, určitě nelitoval, podívejte se do galerie na fotky z akce.