Dámy je tu váš den! Vezměte sestru, maminku, kolegyni, kamarádku nebo rovnou celou skupinu kamarádek, ale i partnera a užijte si jen ten váš večer!

Boleslavský deník jako mediální partner vás společně s organizátorkou Kateřinou Čáslavovou a prestižní modelingovou agenturou Modella zvou na další Dámský čtvrtek.

Tato příjemná akce se koná ve čtvrtek 14. října od 19 hodin v krásném prostředí restaurace Koliba na okraji parku Štěpánka v Mladé Boleslavi. A je na co se těšit!

Kromě toho, že si dáte určitě skvělý drink a příjemnou večeři, při níž si popovídáte s vašimi blízkými, čeká na vás i pestrý program, ušitý na míru hlavně vám, milé dámy. „Hlavním bodem programu bude módní přehlídka šatů z dílny paní Jiřiny Vervoort,“ prozrazuje pořadatelka Renata Koutníková.

Paní Vervoort je uznávaná módní návrhářka, která žije na Mladoboleslavsku a její modely „stojí nohama na zemi“. Jde tedy o šaty, které nejsou vhodné jen pro módní přehlídky. Naopak hodí se i do vašeho běžného života a buďte si jistá, že s takovými modely oslníte každého.

V první části přehlídky se budete moci inspirovat kostýmky, které jsou vhodné na každodenní nošení, například i do zaměstnání. V druhé části pak krásné modelky z agentury Modella předvedou opravdu úchvatné večerní šaty. Dámský čtvrtek ale nebude jen o módě, všechny jistě oslní zpěvák L. W. Frenk, který je známý z několika špičkových muzikálů.

Jedním z dalších partnerů večera je společnost Avon, který bude nejen celý večer líčit, ale bude prezentovat i informace o zajímavých programech, jako jsou : „domácí násilí a fond pro zdraví žen…“, což jsou velice důležitá témata pro každou ženu. Vstupenky na akci si můžete zajistit již nyní v předprodeji v restauraci Koliba, nebo v prodejně Prádýlko Renaty Koutníkové na třídě V. Klementa v Boleslavi.

Mrazivé vyprávění o expedici mezi domorodce

Zde jsou rovněž v prodeji vstupenky na další zajímavou akci, která se na Kolibě uskuteční jen o den dříve, a to ve středu 13. října. Jde o poutavé vyprávění cestovatele a fotografa Daniela Balcara doplněné o promítání krásných velkoplošných fotografií.

Daniel Balcar mapoval domorodé obyvatele obývající indickou část ostrova Papua Nová Guinea. Šlo o nebezpečnou expedici mezi kmen Dani, který se dosud nesetkal s civilizací. Tito lidé například praktikují krvavý rituál sekání prstů na ruce. Podíváte se také ke kmeni Korowai ukrytého hluboko v deštném pralese, jehož členové žijí v chýší ukrytých vysoko v korunách stromů.

Toto poutavé vyprávění doplněné opravdu exkluzivními fotografiemi si nemůžete nechat ujít, ve středu 13. října začíná od 19 hodin. Předprodej vstupenek je rovněž v restauraci Koliba a v prodejně Prádýlko.