Bavič, herec i zpěvák Miroslav Donutil v sobotu večer bavil do posledního místa zaplněný velký sál Škoda Auto Muzea v Mladé Boleslavi. Přijel sem na základě přátelského pozvání vedení FK Mladá Boleslav.

„S Mirkem se znám od doby, kdy jsem měl tu čest být hostem v jeho televizním pořadu Na kus řeči. Jsme v trvalém kontaktu. Byl například i kmotrem knihy, kterou jsme napsali s Milanem Barošem v roce 2005,“ řekl šéf obchodu a komunikace FK Mladá Boleslav Petr Svěcený.

Oblíbený vypravěč peprných historek Miroslav Donutil nezklamal. Kromě osvědčených anekdot, které znají téměř všichni, přivezl i několik nových „drbů“ na své známé a příbuzné. Osobitým vyprávěním okořeněným grimasami a imitací hlasů, bavil tisícovku diváků skoro 2,5 hodiny.

Zájemci mohli během představení zakoupit i příjemný Vánoční dárek pro své blízké v podobě knih a DVD. „Tyto knihy jsou už vyprodané, ale do Mladé Boleslavi jsem jich exkluzivně ještě několik přivezl,“ řekl Donutil.

Přestože na představení přišla široká veřejnost, v prvních řadách seděli významní regionální sportovci, především fotbalisté a šéfové fotbalového klubu s rodinami. Pozvání přijal i hokejista Radim Vrbata, který se minulý týden vrátil do Česka z americké Floridy. Mezi diváky byl i moderátor České televize Vojtěch Bernatský, bývalý televizní kolega Petra Svěceného.

„Uspořádali jsme tuto akci jako poděkování partnerům, sponzorům a přátelům FK Mladá Boleslav k vánočním svátkům,“ řekl Deníku prezident FK Mladá Boleslav Josef Dufek. Jeho malé dceři, která Miroslavu Donutilovi po představení před plným sálem odvážně přinesla květinu, hned našel přezdívku „ještěrka“.

Proč do města přivezl šéf FK Mladá Boleslav Josef Dufek Miroslava Donutila a jak oslaví Vánoce? ČTĚTE ZDE!

Hokejista Radim Vrbata se vrátil z Ameriky. Přišel se podívat na Miroslava Donutila. Jak v Mladé Boleslavi oslaví Vánoce? ČTĚTE ZDE!