Jak jste se v Rejšicích ocitla?
Jednak se s Petrem Císařovským dobře známe, jednak bydlím nedaleko, v Dobrovici. Protože jsem taková patriotka, tak jsem chtěla podpořit nedalekou akci.

Bydlíte v Dobrovici, to musí být složité s dojížděním…

Většinou si můj program v Praze sjednotím tak, aby se mi veškeré akce vešly do jednoho dne a nemusela tak jezdit vícekrát.

Jste na rockovém festivalu, máte ráda bigbeat?
Mám ho ráda, ale zarytá fanynka rozhodně nejsem a neobjíždím rockové festivaly. Nejčastěji poslouchám rádio, kde se nějaká ta rocková písnička objeví, a to si pak ráda poslechnu. Nemám ráda úplně tvrdou muziku, ale takový ten střední bigbeat je příjemný. Také jsou to vzpomínky na dětství a dospívání.

Jaké jsou vaše současné projekty?
Tak ten nejhlavnější je moje dcera, které věnuji maximum času. Dále se pak věnuji seriálu Ulice a pro TV Novu natáčím historický film. Dále účinkuji v muzikálu Limonádový Joe.

Jaké je pro vás účinkování v muzikálu?
Je to úžasná muzikálová zkušenost. Limonádový Joe je můj první muzikál, a navíc se hraje v krásném prostředí karlínského divadla. Hraji postavu Tornado Lou.

Jak se to všechno dá zvládat s rodinou?
Snažím se maximálně věnovat dceři, ale i práci, abych nevyšla z koloběhu. Dcerka si také musí pomalu začít zvykat na jiné lidi, než jen na rodiče. Je jí dva a půl roku. Moje práce je nárazová, tak pět až šest dní do měsíce.

Co teď s dcerkou prožíváte?
Samé radosti! Je jich hodně a musím to zaklepat (klepe na dřevěnou lavici). Na svůj věk je velmi šikovná. Moc hezky mluví, sama se nají a je velmi samostatná. Je to spíše taková moje kamarádka a parťák (se smíchem).

Řídíte se v životě nějakým speciálním heselem?
Když nejde o život, tak nejde o nic.

Co si nejraději zpíváte?
Jelikož je dcerka malá, tak to jsou říkadla, dětské písničky. Někdy je to zábavné. Když jdeme s dcerkou na procházku, tak si rády zpíváme. Malá slova ještě pořádně neumí, a tak je tak trochu „komolí“. Jinak si ale samozřejmě zpívám písně z muzikálu Limonádový Joe.