Vánoční rockový mejdan na Staré poště. Tak pojmenovali organizátoři páteční akci v královeměsteckém kulturním domě, kde hrál místní miláček – Boleslavák, muzikant Luboš Odháněl s kapelou (dříve W.I.X. – pozn. aut.). Jako host vystoupila metalová dračice Monika Agrebi, která dostala posluchače do patřičného varu.
Vánoční rockový mejdan se nesl navíc ve slavnostním duchu, protože Luboš Odháněl tady křtil své nové CD a také DVD s názvem Tak trochu živě.

Takže křest číslo dva. Ten první se totiž konal už závěrem letošního listopadu v Čisté. Nové CD a DVD je v podstatě průřez celou dosavadní tvorbou kapely v živé podobě. A jak to vypadalo v Městci? „V půlnoci nadešel ten správný čas. Na podium si Luboš Odháněl pozval hosty, kteří obě media pokřtila. Byl to Lukáš Trejbal, jsou s Lubošem dlouholetí kamarádi. Na některých koncertech v Městci se také organizačně podílel. Dále zpěvačka Monika Agrebi a také televizní potravinový inspektor Láda Hruška. Křtilo se trošku netradičně červeným vínem," popsal půlnoční křtiny CD 
a DVD Luboše Odháněla Jiří Prchal.

Vydařený večer navštívilo na tři stovky věrných návštěvníků, kteří už Odhánělovy songy znají nazpaměť a spolu s kapelou si je zpívali.