Hned na začátku představení loutkovodička děti upozornila, že na jejím představení není zakázáno mluvit, dokonce je to doporučeno.

V duchu společné interakce a komunikace s diváky se nesla celá pohádka o holčičce Pepince, která vyrábí marmeládu a palačinky, také o draku Marmelajdovi, který Pepince jednu překrásnou palačinku zhltnul. Aby se za své chování omluvil, požádal malé diváky, aby mu pomohli a poradili, jak se dělá palačinka, kterou by mohl Pepince přinést jako dárek.

Společnými silami děti vyřešily, kde sehnat ingredience a jak palačinku připravit. Díky tomu se z Marmelajdy a Pepinky stali moc dobří přátelé. Po skončení představení si děti mohly vyzkoušet vodit loutky draka Marmelajdy i Pepinky a také si zahrát kousek pohádky.

Divadlo KAKÁ tvoří dvě herečky, absolventky DAMU, oboru herectví alternativního a loutkového divadla Štěpánka Vanická a Jana Kollertová. Repertoár je zaměřen na dětské diváky od dvou let výš a nabízí loutkové pohádky s malou výpravou vhodné pro malé prostory i venkovní festivalové produkce, k jejímuž přehrání stačí kromě loutek jen jeden stůl a několik rekvizit. Uvádějí také představení velkovýpravná pro větší divadla. Pohádky jsou interaktivní a kombinují loutky s činohrou.