Do malého městečka přijede skutečná a nefalšovaná kapela Nazareth - žádný revival, žádná napodobenina, ale skuteční Nazareth!

„Ano, skutečně se nám do Bezna podařilo dostat hudební legendu Nazareth,“ říká pořadatel Jiří Kaulfus. Vyvrací přitom fámu, že už jsou všechny vstupenky vyprodané. „Je pravda, že už jih mnoho nezbývá, ale pár lístků se ještě sehnat dá, a to jak v předprodeji, tak i na pokladně přímo před koncertem,” podotýká Kaulfus.

Ze světa do Bezna

S nadsázkou tak lze říci, že po koncertu v Brazílii si to Nazareth namíří 4. prosince rovnou do Bezna, kde večer zahrají a zazpívají nejslavnější hity pro zhruba 800 fanoušků. Větší kapacitu sál místního kulturního domu nemá. „Prodej vstupenek probíhá přes Ticket portal, v Info centru Mladá Boleslav, na recepci rádia Kiss Delta i rádia Jizera a také v květinářství Bezno,“ podotkl Jiří Kaulfus.

Nazareth v Bezně odehrají jeden z posledních koncertů v rámci svého českého turné, přičemž se objeví například jen v Praze. Budete tak mít exkluzivní šanci vidět živé legendy skutečně naživo skoro doma a užít si nejznámější světové hity. Mediálním partnerem koncertu je Boleslavský deník.