Oba interpreti se na pódiu městského divadla již prezentovali. V březnu 2001 zde měl Martin Kasík klavírní recitál a Kristina, jehdy ještě Krkavcová, obracela noty některých náročných skladeb. Oba mladí umělci mají leccos společného. Hru na klavír začali studovat na Janáčkově konzervatoři v Ostravě u profesorky Tugendliebové a pokračovali na pražské AMU u našeho vynikajícího pedagoga Ivana Klánského.

Martin Kasík je laureátem i vítězem mnoha prestižních mezinárodních soutěží. Představil se ve významných koncertních síních na celém světě. Jako sólista spoluúčinkoval s celou řadou renomovaných domácích i světových orchestrů, často hostuje zejména v USA. Natočil celkem sedm CD z děl J. S. Bacha, L. v. Beethovena, F. Chopina, S. Rachmaninova, L. Janáčka i soudobých autorů.

Kristina Kasíková uspěla také na několika mezinárodních klavírních soutěžích a pravidelně natáčí pro Český rozhlas. V roce 2004 vydala dva nosiče se skladbami A. Dvořáka, V. Nováka a R. Schumanna. Některé z nahrávek manželů Kasíkových bude možné získat při koncertu v Mnichově Hradišti.