Jak prozradil majitel agentury KK, Kamil Koula, rádi se do Bělé vrací „Hráli jsme tu už vloni, moc se nám líbí zdejší prostředí. Diváci byli fajn a v hojném počtu, pro děti hrajeme rádi a s plným vědomím, o jak náročného diváka jde,“ nechal se slyšet.

Pohádkové postavy ztvárnila Tereza Slánská a zmíněný Kamil Koula, kterého můžete znát z mnoha seriálových i divadelních rolí, kdy prvním jeho hereckým výkonem byl známý film Třetí skoba pro Kocoura. V něm bravurně ztvárnil hlavní roli.

Ekopohádky děti bavily i učily.
Ekopohádky děti bavily i učily

Už při vstupu na nádvoří zámku bylo jasné, že děti pohádka zaujala od samého začátku. „Dospělí jsou ochotní se i delší čas trochu nudit, když jde o vznešenou zábavu, jakou je divadlo. Ale děti se na vás vykašlou klidně po půl minutě, když se nebaví. Naštěstí se nám to nestává", dodal Koula s úsměvem jemu vlastním.

Divadlo KK můžete vidět na Michalovické putně, ale také na dětských festivalech v Písku, Miroticích, Jičíně, nebo na vánočních trzích v Mladé Boleslavi. Dokonce jeho herce potkáte i na lodi bratří Formanů na Vltavě.

Nádvoří bělského zámku teď vymění pohádku za operu. Prodanou nevěstu přijede do Bělé zahrát spolek divadelníků z Úpice 17. srpna.

AUTOR: Petra Ondráčková

Na Michalovické putně se hrálo Jarmareční trdlo.
Na Michalovické putně se hrálo Jarmareční trdlo
Hudební festival Colours of Ostrava 2019 v Dolní oblasti Vítkovice, 18. července 2019 v Ostravě.
Nový trend: lidé na festivalech sami vytřídí tuny odpadu
Anenská pouť v Mnichově Hradišti 2019.
OBRAZEM: Mnichovo Hradiště ožilo opět po roce Anenskou poutí