Talent roku

1. Barbora Dufková 7
2. Hynek Šturma 8
3. Jakub Novotný 9
4. Tomáš Horváth 14
5. Denisa Bílková 5
6. Eva Černohorská 17
7. Martin Šelemberk 17
8. Kateřina Lesáková 21

Dýdžej roku

1. Jiří Štěpo Štěpánek 7
2. Šáňa – Pavel Šaněk 9
3. Bocelli – Jan Boček 15
4. Mech – Ondřej Saidl 16
5. Mamut 17
6. Jiří Sobotka 17
7. Wizard 21
8. Marek Šrajer 23
9. Michal Karabin 25
10. Soundblaster 28
11. Switch 34
12. Ježek 34
13. Zdeněk Vranovský 34
14. Henri – Michal Karabin 35
15. R-Bosch 36
16. Skipworker – Jiří Mareš 16
17. Milo Tailor – Miloslav Krajíček 41
18. Paul Bulva 46
19. Antuka – Jiří Škvára 49
20. Efotan 49
21. Stefi 50

Kapely

1. Syndrom 5
2. Fullhouse 6
3. Kočky neberem 10
4. Seven 14
5. S.O.S. 15
6. WIX Hitmakers 18
7. Difur Band 19
8. Lucky Jane 33
9. Flastr 40
10. Víkend 42
11. Bráchové 46
12. Barbecue 47
13. Tos Neviděls 52
14. Do židlí 52
15. Piknik 53
16. Debustrol 55
17. EX 05 56
18. Generace 57
19. Isara 60
20. Lexaurin 60
21. Blackies 69
22. Olympic Revival 69
23. Švihadlo 69
24. Piranha 70
25. Poseidon 73
26. Michaels Cathedral 73
27. Bikini 76
28. Ajtakrajta 78
29. De Ska Band 78
30. Sacrastic 81
31. Franta a Fanta 82
32. Harlej 83
33. Sound Picture 83
34. Artes 84
35. BSE Band 87
36. Phoenix 87
37. Reflex 87
38. Feher Fekete Kerek 90
39. V rekonstrukci 94
40. Morigen 95
41. Veselí koníci 96
42. Sada 97
43. Tuplák 97
44. Zoe 22 97
45. Horizont 98
46. 3.kultura 100
47. Strabbivari 102
48. Dubonet 103
49. Saint Devils 104
50. Maxband 106
51. Epidemy 108
52. HDS Team 113
53. Ranec 113
54. Grep 114
55. Durmančiny bylinky 114
56. Fantom 117
57. Return To Innonce 124
58. Livores Mortis 133

Zpěváci

1. Tříška Jan 4
2. Šubr Filip 9
3. Žalud Josef 9
4. Kaňka Jan 16
5. Kargl Tomáš 18
6. Brunclík František 20
7. Šubr Jiří 26
8. Doubek Roman 33
9. Odháněl Luboš 37
10. Rákonsík Jiří 37
11. Brodský Jiří 40
12. Čermák Martin 41
13. Hyka Petr 41
14. Kosina Roman 44
15. Rejnart Vladimír 45
16. Urban Miroslav 45
17. Ceé Ondřej 50
18. Frumar Milan 51
19. Šelemberk David 52
20. Handlík Pavel 53
21. Hradiský Karel 53
22. Říha Petr 54
23. Libich Milan 54
24. Maruška Lukáš 54
25. Kolínksý Martin 55
26. Šelemberk Filip 55
27. Hybler Richard 57
28. Beneš Stanislav 58
29. Varga Petr 71

Zpěvačky

1. Karglová-Štěpánková Monika 5
2. Konopková Gabriela 6
3.Odhánělová Romana 14
4.Helichová Marie 17
5. Páchová Petra 19
6. Hrubá Lucie 21
7. Doudová Veronika 23
8. Rejzlová Tereza 25
9. Štumpfová Minaříková Lucie 28
10. Hlaváčková Jana 30
11. Agrebi Monika 32
12. Vilímová-Tomanová Jana 32
13. Šrámková Michaela 33
14. Mertlová Šárka 34
15. Hálková Michaela 35
16. Rýdlová Markéta 36
17. Doležalová Jana 37
18. Doležalová Blažena 42

Počin roku

1. Hymna Slovanky MB 8
2. Festival Na Kopečku 9
3. Retrodiskotéky v Nové Vsi 12
4. Bleskový festiválek Solec 19
5. Rock Koule Bělá 21
6. Koncerty na Valečově 23
7. Koncerty na Kocandě 24
8. Jarní jazzové dny 26
9. MB Fest 28
10. Tři divy jazzu 29
11. Koncerty v KD Bezno 31
12. Bradlec fest 33
13. Koncerty na Vostrově 34
14. Koncerty na loděnici 36
15. Koncerty na koupališti MB 37
16. Music Club Imperio Krnsko 42
19. Koncerty v U-Turnu 42
17. Folkparáda 44
18. Koupák Fest 44
19. Koncerty Kultura MB 44

SÍŇ SLÁVY

Marta Karglová, za celoživotní přínos muzice na Mladoboleslavsku
Jaroslav Špička, za celoživotní přínos muzice na Mladoboleslavsku