Jediný negativní bod byla fronta na pivo, která čítala kolem padesátky lidí. Lidí stále přibývalo a kolem půl desáté už jich tam bylo skoro pět set.
Krátce po půle se konečně začalo hrát. Skupina zahrála své starší o novější písničky a publikum bylo velice spokojené. Atmosféra byla skvělá. Lidé skákali a zpívali spolu s kapelou. Jeden mladý fanoušek dokonce vylezl na pódium a zpíval spolu s Lubošem a spol.
Chvílemi nás sice nemile překvapil studený déšť, ale celkové dojmy jsou opravdu pozitivní.
Kytarista, zpěvák a frontman kapely, Luboš Odháněl, říká: „Vystoupení v Židněvsi si vždycky skvěle užijeme. Jezdíme sem myslím od roku 2005 dvakrát do roka a je to už taková tradice. Jenom jednou nás potopilo počasí, jinak ale vždycky dorazilo kolem těch pěti stovek lidí, což je krásný.“

Baví vás to, co děláte?
Tak určitě. S kapelou hrajeme s několika obměnami už asi od roku 1994. Nikdy mě to bavit nepřestalo. Je to všechno hlavně o lidech. Dokud to bude bavit lidi, bude to bavit i mě.

Kde jste hráli nejdál?
Nejdále to bylo asi na Slovensku na jednom vinobraní. Tam se v průběhu dne otočí nějakých 30 tisíc lidí a na to naše vystoupení jich tam mohlo být tak 5-6 tisíc, což už je slušný kotel (smích). Ale ono to není o tom, kolik je tam lidí. Někdy hrajeme v malém sále pro cca 150 lidí a je to tam lepší, než před těmi masami. Znovu říkám, je to hlavně na lidech, jaký ten koncert bude. Když se chtějí bavit, je to vždy skvělé.

Se kterou kapelou byste si chtěl ještě zahrát?
Já jsem spokojený s tím, co už bylo. Jeli jsme turné se Smokie, hráli jsme s Arakainem a spoustou dalších českých kapel. I když… Rád bych si zahrál před KISS (směje se), ale o tom si můžu nechat jenom zdát. Tak třeba to někdy dopadne…

Plánujete nějaké nové album?
My jsme vydali poslední album teď v zimě 2010, takže v nejbližších měsících ne. Máme hodně ježdění a je to celkem náročné a taky každým rokem je nahrávání dražší, oproti menším ziskům z prodaných CD. Ale jestli budeme zdraví, v příštím roce by album nebo alespoň singl vyjít mohl.


Kdy tady v okolí budete mít další koncert?
Nejblíže to bude poslední víkend v srpnu v Bezně na pivních slavnostech. Takže komu se naše muzika líbí, ať určitě dorazí.