A vo vo vo vo tom to je, řekl by Milan Pitkin.Valečovské koncertní léto úspěšně odstartovalo a Mládkův hudební tým už podruhé v podhradí Valečova nezklamal. „Jsem rád, že jsme mohli přijet, je tady krásná akustika a hrad nemá chybu. Já jakmile vidím nějakou zříceninu, tak na ní musím vylézt. Líbí se mi hrady hezky posazené do přírody, a to Valečov je. Nelákají mě ty městské, na ty nechodím,“ řekl Ivan Mládek.

V průběhu večera se na jevišti objevily i tři banjobandové dámy Libuna, Lenka Plačková a bezkonkurenční Lenka Šindelářová, která svými tanečními kreacemi u písničky Včera večer u sila, rozplakala polovinu diváků smíchy. Bodovala i Libuna se svými zážitky z divokého západu. „Na letišti v San Františku jsem potkala tmavého muže ošlehaného větrem. Dala jsem mu pětidolarovku a povídám: I´m Libuna, pozdravuj Vinnetoua. A víte co mi řekl? I´m Dežo a pozdravuj v Ústí nad Labem!“

Lenka Plačková zase přišla s diváckou soutěží Chcete být milionářem, kde dělal soutěžícím sparing partnera Milan Pitkin.
Zazněla spousta známých hitů jako Hlásná Třebáň, Prachovské skály, Jez, a samozřejmě legendární Jožin z bažin, který byl dokonce osobně přítomen na pódiu. „Odsud míříme na zájezd do Bruselu a v létě nás čeká spousta vystoupení doma i na Slovensku a v Belgii. Pro nás ty opravdové prázdniny začínají od října do dubna,“ dodal lídr Banjo Bandu.