Přírodním amfiteátrem pod hradem Valečov tak zněly hity jako Duhová víla, Spěchám, nebo Maluj zase obrázky. „Nazpívala jsem přesně 788 písniček a je nemožné vybrat jednu, kterou mám nejradši. Ale pravda je, že Maluj zase obrázky patří k těm nejmilejším, asi právě proto, že je v ní tolik pravdivého. Hodně lidí si dokonce myslí, že je příběhem z mého osobního života. To ale musím popřít,“ řekla Hana Zagorová, jež si během vystoupení doslova získala srdce valečovského publika.

Fanoušci jí na pódium přinášeli perníková srdce, jež byla k sehnání u jednoho ze stánků v areálu. Pozoruhodným dárkem byl i obrázek namalovaný na papírovém tácku. Před písní Breviář lásky si zpěvačka povzdechla, že jediný breviář, který by chtěla mít, by byl breviář hezkých chvil, v němž by šlo listovat, když člověku není zrovna do zpěvu. „Ale vždycky, když je mi ouvej, tak si říkám jak by k tomu ti lidé přišli, kdybych se na ně mračila. Asi proto se skoro pořád dokážu usmívat,“ prozradila Zagorová.

Zpěvačku čeká nabitý červen, kdy koncertní vystoupení střídá působení v muzikálu Jack Rozparovač, v nemž hraje roli bláznivé prostitutky Elizabeth. „ V červenci odjíždíme se Štefanem do Španělska a konečně si pořádně odpočineme, myslím, že si to letos opravdu zasloužíme,“ dodala Hana Zagorová.

Publikum oběma interpretům dlouho aplaudovalo a dočkalo se přídavku. Další koncert valečovské série bude patřit 18. června Michalu Prokopovi a skupině Framus.