Sobota večer. V Music klubu Koule v Bělé pod Bezdězem bude rušno. Na sále pobíhají členové hudební skupiny Seven s technickým týmem. Dolaďují poslední body důležitého večera. Několikaměsční práce na novém albu vyvrcholí právě dnes.

Lehkou nervozitu členové kapely zahání cigaretou nebo kapkou něčeho ostřejšího u baru. Do sálu přicházejí první hudební fanoušci. Kolem deváté hodiny je již několik stovek návštěvníků klubů připraveno na hudební smršť. Na podium nastupuje předkapela. Je jí Koneckonců z Jilemnice – parta mladých výborných muzikantů. Ze začátku přesvědčují lidi v sále k tanci. Ti na sebe nedají dlouho čekat a parket bělského Music klubu Koule se zcela zaplnil. Hudební produkce překapely končí. Přichází hlavní bod večera.

Na jeviště nastupuje skupina Seven, která nejprve fanouškům hraje skladby ze svého prvního CD Rockový děti. Po krátké pauze se mladoboleslavští muzikanti vrací v plné síle a početnému davu představují písně z nového alba s názvem Ruleta. Seveni společně s moderátorem večera Lubošem Dvořákem zvou na podium zpěváka a šoumena Viléma Čoka, kmotra Rulety. Ten si s kapelou nejprve zapěl jednu svoji hitovku a pak to příšlo! Na tento okamžik dychtivě čekal úplně každý člověk na sále.

Je to tady! Proudy šampaňského stékají z čerstvě „narozeného dítěte“ Sevenů. Nadšené ovace jsou na místě. Stovky hodin v nahrávacím studiu a u počítačů. Probdělé noci nad konečnou podobou skladeb, což může potvrdit zvukař Sevenů Marek Brzobohatý, stály za to.

Je pokřtěno. Seven dohraje všechny písně z nového CD. Opět nastupuje jilemnický Koneckonců. Překvapením a obrovskou show pak končí jejich společné vystoupení se Sevenem. Všichni muzikantí stojí na jednom podiu, střídavě si přehazují kytary a zpívají. Střídají se dokonce i bubeníci. Fanoušci jsou doslova v transu a řádí jak o život. Zábava pokračuje do ranních hodin.

Tímto jedním večerem oslavila skupina svou píli a tvrdou práci v nahrávacím studiu. Z reakcí publika je však nutné říci: Kluci, klobouk dolů! Skvělá práce!