Gipsy.cz, Olga Lounová, kapela Mandrage, Ben Cristovao, zpěvačka Tonya Graves z kapely Monkey Business, Petr Pik se svým tanečním vystoupením, Michael Šeps z poslední série soutěže Československá SuperStar a řada dalších hvězd včetně zástupců boleslavských kapel dorazila na nedávný den otevřených dveří v mladoboleslavském rádiu Kiss Delta.

Byla to slušná legrace, hodnotí šéf rádia

Na hvězdy, známé moderátory a rovněž na to, jak to v takovém rádiu vlastně funguje, se přišlo podívat obrovské množství lidí. Během dne se jich ve vysílacím studiu protočilo více než tisíc! „Velmi rád jsem si s našimi posluchači popovídal. Například ve studiu, kde si mohli vyzkoušet natáčení reklamních spotů, byla slušná legrace,“ usmíval se programový ředitel rádia Kiss Delta Jiří Štěpánek.

Mnozí návštěvníci rádia strávili několik minut ve studiu přímo u živého vysílání, kde moderátoři obvykle zpovídali známé osobnosti. Někteří odvážlivci si vyzkoušeli mluvit do vysílání: „Právě posloucháte nejlepší rádio Kiss Delta,“ odvážil se odmoderovat krátký spot jeden z posluchačů.

Ze dne otevřených dveří byl nadšený také zpěvák Ben Cristovao. „Výborně jsem si to užil, dokonce jsem si i živě zazpíval,“ řekl a prozradil, že 25. června pokřtil nové album a dál se snaží zdokonalovat ve zpěvu. Méně sdílnější byl ospale působící „veselý“ chlapík Michael Šeps ze SuperStar, který se nikdy netajil tím, že si pravidelně dopřeje marihuanu: „Bylo to tu fajn, aktuálně pracuju na desce. Uvidíme, jak to dopadne,“ konstatoval.

Vstávat ve 4? To je horor, dobře ví moderátor

Moderátor Jirka Vondra posluchačům přiznal, že mu dává zabrat vstávání. Moderuje totiž ranní show a budíka má už rok nařízeného na 4 hodiny ráno. „Už si trochu zvykám, i když je to opravdu těžké. Kdybych ale neměl naše rádio tolik rád, tak bych asi takhle brzy nevstával. Naštěstí je ranní vysílání rychlé, je tam hodně vstupů a dělá se legrace se zprávařem, takže nemám šanci usnout,“ prozrazuje Jirka Vondra, kterému pomáhají šílené vstávání přežít i energetické nápoje. Ze dne otevřených dveří měl radost: „Je fajn setkat se s posluchači a zjistit, co se jim líbí a co nelíbí, abych to případně vylepšil,“ řekl.

Atraktivní moderátorka Ema Klementová zase prozradila, že má mezi posluchači i pár nápadníků. „Jeden na mě čekal dokonce na Štědrý den před rádiem. Z legrace jsem mu řekla, ať mi ukáže, jak tancuje a on to vzal doslova,“ usmívá se moderátorka, která byla překvapená z velkého množství zájemců, kteří do rádia přišli. „Byla to povedená akce,“ zhodnotila.