Soutěžní část hudební přehlídky Dětská nota v podání dětského sboru Paprsek je za námi. Celkem zde bylo představeno deset soutěžních písní, z nichž písnička Holka od autorky Markéty Amerighi získala srdce poroty i diváků. „Jsem šťastná,“ řekla se slzami v očích autorka dvojnásobného vítězství, pro kterou je hlavně divácké ocenění velice důležité.

Sbormistryni sboru Paprsek Markétě Amerighi fandil i moderátor celé Dětské Noty Martin Šelemberk: „Markétce jsem držel palce a hrozně jsem jí to přál.“

Dětská nota dnes končí. Poslední koncerty Paprsek odzpívá dnes od 8.45 a 10.45 hodin. V publiku usednou děti z mateřských škol, handicapovaní a starší občané z Mladé Boleslavi.

A shrnutí na závěr? „Jsem spokojený a jsem rád, že to skončilo bez průšvihu,“ řekl s úsměvem Milan Klipec, sbormistr dětského sboru Paprsek a organizátor Dětské noty.

V letošním roce se na koncerty Dětské noty prodalo neuvěřitelných 5100 vstupenek. Na pódiu vystoupilo padesát zpěváků a zpěvaček od 7 do 17 let věku. Novinkou letošního roku byla živá kapela, která se podle slov Milana Klipce osvědčila.