Na čtyři stovky fanoušků zaplnily kulturní dům v Bezně na Mladoboleslavsku, aby si užili skvělý koncert kapely Mandrage. Do sálu dorazily hlavně mladé dívky, které se celou dobu výborně bavily. Kapela samozřejmě zahrála svůj největší hit poslední doby, kterýá doslova ovládl étery českých rádií, a to singl Šrouby a matice!

„Můžu ti říkat vopice?“ zpívala si nahlas 16letá Klára z Mladé Boleslavi, s níž na koncert zamířil přítel Tomáš. „Vopice jí rozhodně neříkám,“ smál se Tomáš na dotaz Deníku, co se mu na tomto hitu líbí nejvíce. „Klára to doma poslouchá pořád dokola, až mi to někdy leze na nervy, ale když jsem zjistil, že budou mít Mandrage v Bezně koncert, tak jsem neváhal a letěl koupit vstupenky,“ říká mladík.

A kdo dorazil, rozhodně nelitoval. Hodinu a půl trvající porce muziky, nenechala nikoho chladnými, všichni fandili jako na nějakém letním festivalu. Zazněly zejména osvědčené hity z alba Moje krevní skupina z roku 2011, na němž vévodí Františkovy lázně a již zmíněné Šrouby a matice. Chybět nemohla ani skladba Hledá se žena. 

Jak hraje kapela Mandrage? 

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube