Z hudebních souborů dorazí zlínská pop-rocková kapela Mers, rockeři z Benátek nad Jizerou Pankyho úlet, z Nové Teliby přispěchá místním známý boyband s poetickým názvem Žebřík do kurníku. Z Mladé Boleslavi na festival zavítá oblíbená punk-rocková studentská kapela Wotazn?k. Hvězdou večera bude známá česká skupina zakázanÝovoce s hity Město andělů nebo Alkoholka. Závěrem bude pódium patřit skupině Bse Band z Mladé Boleslavi se specifickým žánrem agro metalem. Nakonec je připravena retro diskotéka.

Kromě hudby se příchozí mohou těšit také na dobré jídlo a pití. Na baru se budou čepovat kromě tradičních piv také pivní speciály z okolních minipivovarů. Pro jedlíky budou připraveny pochoutky z grilu a další kulinářské speciality. Tradičně bude bar nabízet kromě bohaté nabídky drinků nápoje z dolnobousovské likérky a ochutnávky značkových rumů.

Památník Karla Čapka na Strži nedaleko Staré Huti u Dobříše.
Letní kultura v kraji: Vzpomínat se bude na Čapka, Peroutku či Sládka

Pro návštěvníky je připraven doprovodný program pro děti a dospělé, soutěže, fotokoutek, či tombola, v níž je možné vyhrát sud piva. Přímo v místě je zajištěné parkoviště a stanové městečko zdarma.