Dům kultury praskal v sobotu ve švech. Na v pořadí už devatenáctý Erotický ples dorazilo přes devět set lidí. Mezi vrcholy večera patřilo jednoznačně striptýzové vystoupení. Striptéři diváky nešetřili a některé z nich zapojili přímo do akce. „Bylo to zajímavé, ale myslím, že zítra budu mít na pozadí jelita,“ popsal své pocity asistent z davu, vybraný striptérkou, který pocítil sílu koženého opasku z vlastních kalhot přímo na zmíněných místech.

„Nemám nic proti kostýmu policie, tady se obzvlášť hodí jejich slogan Pomáhat a chránit. Přesto mě to, co jsem viděla neohromilo, doma to mám mnohem lepší!!!“ poznamenala vybraná asistentka striptéra.

Tančící dav dostala do varu Travesti show Kočky, která v Boleslavi vystupovala poprvé. Pány z publika nejvíc zajímalo, zda poprsí vystupujících je pravé. „Kdepak, to musíte umět. Vždyť my se na každou show připravujeme víc jak dvě hodiny. Ta prsa to je umělecké dílo, chce to pořádně smáčknout ta vlastní mít dobrou podprsenku, která jde vycpat, a rýhu vystínovat tmavým a světlým pudrem,“ prozradily tajemství své krásy Kočky.

Ples oživilo i vystoupení Toma Jonese revival. Martin Chodúr ze Superstar má tak další živou konkurenci, která umí dostat publikum na kolena. „Martin Chodúr je samozřejmě úžasný zpěvák, má dar od Boha, já mám hlas Toma Jonese vydřený, rok jsem na něm pracoval, abych získal jeho rozsah,“ smál se Jaromír Adamec, alias Tom Jones.

O půlnoci se všichni nemohli dočkat oblíbené tomboly. Nezklamala ani tentokrát. Nechyběly erotické pomůcky a také dvakrát poukaz do Night clubu Na Zámečku. „Co s tímhle budu dělat, to fakt netuším,“ uvedl zbrusu nový majitel kožených důtek.

„No, výhra mě potěšila, ale moji přítelkyni ne, tak budu muset poukazem udělat radost některému ze svých kamarádů,“ vysvětloval zase majitel poukazu do erotického centra. Trochu s rozpaky byla přijata i nafukovací panna v netradiční poloze.

A co na nabitý sál a pulsující atmosféru říkali pořadatelé? „Erotický ples patří tradičně k nejnavštěvovanějším. Proto děláme každoročně dva. Ten další se odehraje 20. března a bude jubilejní, dvacátý. Plesy mají úspěch asi proto, že se tady lidi baví a na nic si nehrají. Je to samozřejmě ovlivněno i programem, který je lehce erotický, ale v žádném případě na hranici vkusu. Téměř tři čtvrtiny lidí, kteří sem zavítají, jsou ve středním věku. A například striptýz v hezké a nevulgární podobě nemají možnost nikde jinde spatřit. A tady se navíc mohou ještě pobavit a zatancovat si,“ uvedla Irena Sedláčková, organizátorka plesu.