V pondělí 17. května přivítá Dům kultury v Mladé Boleslavi vzácné hosty v pořadu Hvězdy, jak je neznáte. Od 19 hodin zde vystoupí Jan Kraus – český herec, publicista, dramatik, režisér a známý moderátor pořadu Uvolněte se, prosím.

Jan Kraus od dětství hrál v mnoha filmech. Debutoval v roce 1966 v málo známém filmu Dva tygři. Od té doby hrál ve více než 60 filmech, z nichž nejznámější jsou Lišáci, myšáci a šibeničák, Spalovač mrtvol, Dívka na koštěti, Jak se budí princezny, Černí baroni, Gympl, Drahé tety a já, Copak je to za vojáka atd.

„Tento skvělý glosátor každodenního života vystoupí se zpěvákem Matějem Ruppertem a DJ Václavem Kosíkem,“ uvedl Pavel Filip za Kulturu města Mladá Boleslav. Známý zpěvák Matěj Ruppert je členem skupiny Monkey Business a pondělní vystoupení oživí zpěvem a hrou na klavír.

Během zábavného večera se návštěvníci budou bavit díky historkám hostů, písniček a odpovědím na otázky posluchačů v sále.

To však není vše. V květnu Dům kultury přivítá dalšího vzácného hosta. Bude jím Valérie Zawadská. Ta usedne do Křesla pro hosta ve středu 26. května od 17 hodin.

„Tato herečka, ale především nejznámější česká dabérka, přijala pozvání do pořadu Křeslo pro hosta, které je tento měsíc součástí FAST festu v Domě kultury. Festival Film Art Student Theatre nabídne publiku studentské divadlo, filmy a doprovodným programem je aukce obrázků. Dalším zpřestřením festivalu je právě setkání se známou osobností v pořadu Křeslo pro hosta. Jelikož se jedná o festival studentské tvorby, byla paní Zawadská dobrá volba. Svoji uměleckou činnost rozvíjela již na základní škole a v současné době učí jevištní řeč, umělecký přednes a herectví na Mezinárodní konzervatoři Praha v oddělení hudebně – dramatického umění,“ řekl Filip.

Pořadem Křeslo pro hosta v Domě kultury bude po celý večer provázet Zdeněk Vranovský.