Zpívat se budou postupně tyto koledy: Nesem vám noviny, Půjdem spolu do Betléma, Narodil se Kristus Pán, Štěstí, zdraví, pokoj svatý, Pásli ovce valaši, Rolničky, rolničky a Vánoce, Vánoce přicházejí.

Na Mladoboleslavsku se bude zpívat podle posledních informací na 13 místech. I vy se můžete připojit tím, že se na zmíněné místo dostavíte a zazpíváte si také. Záleží to jen na vás. Přihlásit se můžete na webu www.ceskozpivakoledy.cz.

Mnozí nechávají zpěv až na dnešní osmnáctou hodinu. Jiní věnovali nácviku spoustu času. Jako třeba členové mladoboleslavské Základní umělecké školy. Ti trénovali už od listopadu a vystoupí ve zdejší základní škole Pastelka v Jičínské ulici. 

Projekt Česko zpívá koledy se zastaví dnes večer v Mladé Boleslavi. Tam se bude zpívat v Základní škole Pastelka v ulici 17. listopadu, u stromečku na Komenského náměstí a v Integrované střední škole na Karmeli. Dále pak u vánočních stromků v Chloumku u Dobrovice, v Sýčině u Dobrovice, v Dolním Slivně i na návsi v Čisté. V Sovínkách se bude zpívat u stromečku u rybníka, v Malých Všelisech u kapličky, v Nemyslovicích u stromečku před obchodem a v Petkovech v salonku v Hospůdce pod hrází. Koledy zazní také v Domově Anežka na náměstí 17. listopadu v Benátkách nad Jizerou i v Domově U Anežky v Luštěnicích.