Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dejte hlas svým hvězdám v regionu. Je tu Otík 2011

Mladá Boleslav -Začal 5. ročník největší regionální hudební ankety Boleslavský Otík 2011. Dejte i vy hlas svým domácím hvězdám…

11.11.2011
SDÍLEJ:

Cena Boleslavský Otík. Foto: Ilustrační foto Deník

Jsou úspěšní, chodíte na jejich koncerty, některé znáte osobně a o některých třeba ještě vůbec nevíte.

Mnozí už ušly pěkný kus cesty a vy je můžete slyšet i v rádiích, poslouchat jejich cédéčka. Ať už tak nebo tak, nyní je můžete podpořit a dát svým favoritům hlas v největší regionální hudební soutěži.

Ti nejlepší v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Kapela, Počin roku, Talent do 18 let a Dýdžej, se stanou držiteli ocenění, které se jmenuje Boleslavský Otík 2011.
Vyhlašovatelem jubilejního 5. ročníku této prestižní ankety je opět Boleslavský deník s mediálními partnery Rádio Jizera a rádio Kiss Delta. Interpreti mohou vyhrát na základě vašeho hlasování, záleží jen na vás komu dáte hlas.

Hlasovat můžete do 4. prosince 2011 do 24 hodin.

Celkové pořadí v každé kategorii se určí součtem pořadí hlasování v Deníku a na webu. Pro příklad uvádíme: skupina XY získá nejvíce hlasů v Deníku a získává tak 1 bod. Na webu však fanoušci skupině dali tolik hlasů, že skončila na 5. místě a získala tak 5 bodů. Celkově má skupina XY 6 bodů. Pokud jiná skupina získá součet umístění nižší, bude v celkovém hodnocení před skupinou XY na lepším umístění. Při rovnosti bodů rozhoduje o pořadí počet odevzdaných kuponů. Každý váš hlas je důležitý.

A teď už, milí čtenáři, je to jen a jen na vás… Už popáté hledáme nejoblíbenější hudebníky našeho regionu. Na vás teď milí čtenáři je, vybrat ty nejlepší, ti, kteří vám po celý rok dělali radost, při jejichž muzice jste se bavili nejvíce, nebo ti, které sice moc neznáte, ale víte, že existují a myslíte si, že opravdu umějí zpívat a do této soutěže patří.

Slavnostní vyhlášení soutěže Boleslavský Otík 2011 se bude konat 8. prosince v rámci slavnostní show v Domě kultury Mladá Boleslav.

Boleslavský deník přeje všem nominovaným hodně štěstí a těm, kteří budou posílat hlasovací kupony, nebo hlasovat prostřednictvím internetu šťastnou ruku.

Vyhlašovatelem ankety je Boleslavský deník, partnery rádia Kiss Delta a Rádio Jizera.

Autor: Petra Kuldová

11.11.2011
SDÍLEJ:
Žáci 1.třídy Masarykovy ZŠ a MŠ Brodce, třídní učitelka Zuzana Fenclová

Představujeme prvňáčky ze ZŠ Brodce a ZŠ Bezno

Soukromá střední škola Maja uspořádala v rámci akce Mléko do škol svůj projektový den.
16

OBRAZEM: Maja měla Mléko ve škole

OBRAZEM: Děti se učily první pomoc, pak si prošly nemocnici

Mladá Boleslav - V rámci světového dne úrazu dorazily do Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi i dvě třídy dětí ze Základní školy Kosmonosy. Pro ty si Český červený kříž připravil zajímavou ukázku poskytování první pomoci. Děti si tak mohly vyzkoušet, jaké to je volat zraněnému člověku záchrannou službu, jak poskytnou první pomoc i to, jak se používá automatizovaný externí defibrilátor. Zřejmě největší atrakcí bylo pro děti malování zranění přímo na tělo. Následně si školáci v rámci jedinečné exkurze prošli i část nemocnice. Zavítali například na chirurgické oddělení, k nemocničním dobrovolníkům, nebo na dětské oddělení.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Boleslavské divadlo finišuje s premiérou

Mladá Boleslav – Na prknech Velké scény mladoboleslavského divadla se už tento pátek uskuteční další letošní premiéra. Bude jím hra Deburau.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení