Na začátku všeho stál malý Daneček Šelemberk, který trpí vážnou nemocí. Jeho strýc, mladoboleslavský mladík, Petr Pik a slavná moderátorka Lucie Borhyová pro něho v televizní soutěži Bailando vytančili peníze. Ty posloužily k úhradě terapeutky nezbytné pro jeho život. Petr Pik tím ale neskončil a po hlavě se vrhl pomáhat i dalším nemocným!

Druhý ročník charitativní akce Dáda Days v sobotu odpoledne oživil společenské i kulturní dění v Michalovicích. Na návštěvníky čekala hudební a taneční vystoupení, módní přehlídka, řada známých osobností i různé formy zábavy pro děti. Výtěžek akce podpoří občanské sdružení Svítání, konkrétně rehabilitační metodu hipoterapii.

Akci svojí účastí podpořily známé tváře - Lucie Borhyová, Leona Černá, Pavla Charvátová, Roman Lasota, skupina Seven a další. Zazpívala i zpěvačka Iveta Bartošová, která měla ve čtvrtek koncert v Mladé Boleslavi. (podrobnosti ZDE).

Krátkou, ale pozoruhodnou podívanou nabídli ve svém tanečním vystoupení sourozenci Markovi, milé bylo vystoupení flétničkového souboru Základní školy Kosmonosy, kvalitní vystoupení předvedl i soubor základní školy z Nymburka.

Děti si mohly nechat namalovat obličej, vyzkoušet práci na hrnčířském kruhu, zahrát si hokej na branku i například si malovat na asfaltu. Moderátorem odpoledne byl jako loni Filip Šubr, který zároveň vystoupil se svojí kapelou Seven.

Jedním z netrpělivě očekávaných vrcholů odpoledního programu byla i tombola, kde mezi cenami nechyběli ani dresy, hokejky a puky úspěšných boleslavských hokejistů. Akce se mimo jiné zúčastnili i náměstkové primátora Jan Smutný a Adolf Beznoska, zástupci vedení Klaudiánovy nemocnice Ladislav Řípa a Jaroslav Mitlener a mnozí další hosté.