Ještě před měsícem tu hosty bavil třeba kontroverzní Jaro Slávik, klub lákal i na fotbalistu-bouřliváka Tomáše Řepku, známé modelky a další celebrity.V sobotu odpoledne však mezi fanoušky prosákla zpráva, že večerní akce, kterou mělo být Frisko Disko, se nekoná.

Na facebookové stránce klubu se strhla debata příznivců o tom, proč je klub z ničeho nic zavřený a jeho vedení nekomunikuje.

Zpráva o tom, že večerní akce nebude, se totiž objevila pouhou hodinu a půl před jejím začátkem.

„Přátelé a kamarádi. Je nám velice líto, ale s politováním musíme oznámit, že náš milovaný klub je uzavřen. K dnešnímu dni bohužel nedošlo k dohodě o prodloužení nájemní smlouvy. Dnešní a další akce odpadají," stálo v prohlášení, které uzavření klubu komentuje.

Provozovatelem Imperia je známý podnikatel Jiří Kaulfus, který s úspěchem pořádá kulturní akce třeba v letním amfiteátru Vostrov nebo koncerty na Valečově.

V minulosti provozoval i Kulturní dům v Bezně, který ale na podzim stihl podobný osud jako krnské Imperio, tedy že byl uzavřen.

„S majitelem objektu jsme se nedohodli na prodloužení smlouvy, jednali jsme o tom už před Vánoci, ale konečné rozhodnutí přišlo až v pátek večer, takže to bylo dost hektické," vysvětluje pro Deník Jiří Kaulfus.

Bezno i Krnsko jsou pro něj uzavřené kapitoly, ale údajně už chystá další místo, kde bude podobné akce pořádat. „A rozhodně mohou fanoušci počítat s tím, že Valečov i Vostrov to nijak neovlivní," dodal.