Už ve čtvrtek 7. května začíná opět nový program v mladoboleslavském multikinu CineStzar. A bude ve znamení spíše hororů a film, kde bude tuhnout krev v žilách.

První takový snímek je například 3D horor Krvavý Valentýn. Děj filmu popsala Ivana Nováčková, generální manažerka multikina CineStar. „Vinou Toma Hanningera, nezkušeného horníka, bylo v šachtě zavaleno a následně zemřelo pět lidí. Jediný, kdo tuto událost přežil, je Harry Warden, který se od této katastrofy nachází v komatu. Ale pozor! Je to právě on, kdo volá po odplatě! Přesně rok po tragédii, na den svatého Valentýna, ožije a brutálně zavraždí krumpáčem dvacet dva lidí,“ popsala Nováčková.

Pak je tu válečné drama Odplata. „Příběh bratrů Bielskich je jedním z nejzajímavějších příběhů 2. světové války. Poprvé se na světlo světa dostal v Bělorusku v roce 1944, když byli místní lidé svědky ohromujícího, téměř surrealistického obrazu: více než 1200 lidí vyšlo z hlubokých a neobydlených běloruských lesů. Příběh se začal skládat dohromady díky vzpomínkám a vyprávění, které si lidé mezi sebou šeptali,“ uvedla manažerka Nováčková.

Znovu 17. Název filmu napovídá, děj filmu. Jaké to je, když se v sedmatřiceti octnete opět v kůži sedmnáctiletého?

A další snímky ze CineStaru od čtvrtku do další středy? Bláznivý svět rychlých strojů, to je film Rychlý a zběsilý. Drama a bitky ve filmech Star trek a X-Men Origins: Wolverine. Je tu Dvojí hra, kdy není radno věřit nikomu nic. Jsou tu Monstra v. Vetřelci, animovaný snímek o tom, jak Zemi napadli mimozemšťané.

A pak je tu úterní večerní lahůdka, film Happy-Gop-Lucky. „Je těžké být šťastný? V nové rozverné komedii scénáristy/režiséra Mikea Leighe září Sally Hawkinsová jako Poppy, nezkrotná a bezstarostná učitelka, která vnáší nakažlivý a neutuchající optimismus do každé situace, která ji potká, a nabízí tak působivý, pravdivý a velice lidský průzkum jedné z nejzáhadnějších a často nejprchavějších předností lidského života: štěstí.

A samozřejmě se promítá i nadále úspěšná česká komedie Líbáš jako Bůh.