Pod záštitou mladoboleslavské obecně prospěšné společnosti Medvídek Dáda pořádá Petr Pik další charitativní projekt.

Dáda Days III aneb Pojďte si hrát na vojandy a vojáky se uskuteční ve spolupráci s Klubem vojenské historie při 1. PTS Táborník, Mladá Boleslav. Vše odstartuje v neděli 14. září od 13 do 17 hodin na letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště.

„Výtěžek z akce věnujeme občanskému sdružení rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Diana,“ řekl organizátor Petr Pik.

Charitativní akci přijedou také podpořit lidé, známí z televizní obrazovky – Lucie Borhyová, Leona Černá, Davide Mattioli, Pavla Charvátová, Míša Dolinová, Michal Michajlec a další.

Hlavním programem bude soutěž pro rodiče s dětmi. „Tento program je připraven ve spolupráci s Klubem vojenské historie 601. skupiny speciálních sil generála Moravce – 1. PTS Táborník Mladá Boleslav, pod vedením Tomáše Mišlana,“ uvedl Pik.

Pro děti vojáci připravili tři druhy vojenského výcviku – pro zdravé děti s rodiči, pro chodící handicapované děti s doprovodem a pro handicapované děti na vozíku s doprovodem.

Cyklosoutěž s Petrem Novým odstartuje ve 13.45 hodin. „Není to jen pro děti s jízdním kolem, ale zúčastnit se mouhou děti na koloběžce, kolečkových bruslích, tříkolkách i dětských odstrkovadlech,“ doplnil Petr Pik.

Ani na této charitativní akci nebude chybět doprovodný program – módní přehlídka dětské kolekce, profesionální armáda ČR, footbag, tae–bo, airsoft, ukázka rychlostního ježdění na bruslích za motorkou (Petr Pik, Petr Manďák), seskoky padákem, paintball.

„Dále si děti budou moci vyzkoušet trampolínu, face painting, lukostřelbu, klokaní boty, foukačky, simulátor stavu beztíže i jízdu na čtyřkolkách,“ doplnil organizátor Petr Pik.