Jak jste se k této soutěži dostala?
Byla to náhoda. S kamarády jsem slavila Silvestra. Jeden známý s sebou měl rockový časopis a v něm byl článek o této soutěži. Zaujalo mne to a řekla jsem si, že to bude takový experiment a cesta za něčím zajímavým.

Jaké jste měla pocity z castingu soutěže?
Původně jsem měla takovou informaci, že v porotě budou sedět Aleš Brichta, Pepa Vojtek a Helena Zeťová. Když jsem však na pražský casting dorazila, byli tam úplně jiní lidé. Ze známých osobností tam byl například Kamil Střihavka. Čekala jsem, že rozhovor se bude týkat více hudby. Ptali se však na zkušenosti s modelingem a podobné věci, což mne zaskočilo. Musela jsem si z toho všeho nakonec udělat srandu.

Hlavní cena pro vítězku je motocykl Harley Davidson, co byste s cenou udělala? Máte na motocykl řidičské oprávnění?
Řidičské oprávnění na motorku mám, ale kdybych se umístila na prvním místě, tak bych cenu věnovala tátovi. Když se mne porota na castingu ptala, proč jsem se přihlásila, řekla jsem, že chci právě tátovi motorku vyhrát.

Jaké jsou vaše záliby?
Největší je asi grafický design, který studuji na vysoké škole, dále ohňová show, historický šerm a také hra na kytaru.

Jak jste se dostala ke grafickému designu?
Chodila jsem na základní uměleckou školu a zde mne to zaujalo. Pak jsem nastoupila na Střední grafickou školu v Jihlavě. Baví mne něco vytvářet.

Dalším koníčkem je historický šerm…
Na základní škole mne začal zajímat středověk. Ve druhém ročníku střední školy jsem zjistila, že v Jihlavě je skupina historického šermu, a tak jsem to zkusila. Ve čtvrtém ročníku jsem na chvíli s historickým šermem přestala asi tak na půl roku. Poté jsem se k němu vrátila a zároveň jsem začala dělat ohňovou show. Od té doby se zabývám především ohňovou show.