Vrbata svůj tehdejší odchod odůvodnil tím, že se chce více věnovat rodině a svým dalším projektům. Přesto „na dálku a neoficiálně“ stále zůstával nedílnou součástí sportovního úseku Bruslařského klubu. A po roční odmlce se vrací na scénu. Pozici sportovního ředitele za Vrbatovy nepřítomnosti zastával Václav Nedorost, který se nově přesouvá na post sportovního manažera.

Kromě Vrbatova návratu klub oznámil ještě další dvě změny ve svém vedení. Novinkou je angažování Lukáše Mensatora jako kouče gólmanů. Bývalý zkušený brankář a mistr extraligy s Karlovými Vary působil poslední čtyři roky coby trenér brankářů a videokouč v prvoligovém Sokolově. Poslední spíše kosmetickou změnou je vytvoření pozice sekretáře sportovního úseku, kterou bude zastávat Martin Škaloud, současný sekretář klubu a trenér mladoboleslavské mládeže.

Naopak tři jména opouští organizační strukturu Bruslařského klubu. Odchází dosavadní sportovní manažer Martin Vejvoda, trenér brankářů a vedoucí mužstva Radek Haas a trenér rozvoje a dovedností Michal Broš.