Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Zlín - Boleslavská série výher měla na jihu Moravy třetí pokračování.

20.1.2012 1

Extraligoví hokejisté Zlína se střetli v rámci 41. kola nejvyšší soutěže Mladou Boleslav. Petr Čajánek (v modrém) a Boris Žabka (v bílém) před brankářem HüblemFoto: DENÍK/Daniel Ostrčilík

PSG ZLÍN – BK MLADÁ BOLESLAV 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Už ve 2. minutě se hosté ujali trefou Pabišky, jemuž přihrával Balaštík. Berani se po inkasované brance otřepali a byli aktivnější. V 10. minutě vyrovnal Kubiš. Jenže ve 24. minutě od modré střílel Mozík a Horčička našel kotouč až v síti. Navíc Vlach neproměnil trestné střílení za faul Heye. Ani vstup do třetí části se beranům nevydařil. Obránci nedokázali odpálit z brankoviště kotouč a důrazný Podkonický jej doklepl za čáru. Naopak Čajánek neproměnil ani druhé zlínské trestné střílení. Navíc v 56. minutě pečetil vítězství Boleslavi Bahenský, jemuž opět asistoval Balaštík.

Branky a nahrávky: 10. Kubiš (Roman Vlach) – 2. Pabiška (Balaštík), 24. Mozík (Stieler, Jiránek), 42. Podkonický (Balaštík), 56. Bahenský (Balaštík).

Vyloučení: 4:4. Bez využití. Rozhodčí: Hrubý, Mikula – Barvíř, Blümel. Diváci: 6169. Muž zápasu: Balaštík.

PSG Zlín: Horčička – Tesařík, Řezníček, Hamrlík, Linhart, Zámorský, Galvas – Melenovský, Roman Vlach, O. Veselý – Důras, Leška, Köhler – Holík, Čajánek, Kubiš – Ondráček, Honejsek, F. Čech. Trenéři: Rostislav Vlach a Turek.

Mladá Boleslav: J. Hübl – Hay, Čutta, Drábek, Žabka, Rýgl, Baldwin, Mozík, Chaloupka – Mikulík, D. Výborný, Tomas – Balaštík, Podkonický, Pabiška – Cetkovský, Bahenský, Goertzen – Jiránek, Stieler, Demel. Trenéři: P. Novák a Hiadlovský.

Autor: Daniel Ostrčilík

20.1.2012 VSTUP DO DISKUSE 1
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

V odvětě český tým gól Rusům nevstřelil

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Odveta přípravného utkání reprezentací do 21 let se hrála ve středu večer v Mladé Boleslavi. Češi tam prohráli s Ruskem 0:7.

ON-LINE: Ptejte se Pavla Petra

Sportovní rozhlasový novinář bude hostem on-line rozhovoru v pátek od 10 hodin.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.