Z důvodu jarních prázdnin nymburského týmu byl odložen jejich zápas s Březinou. V ostatních zápasech nedošlo k žádnému překvapení, i když velký favorit Bradlec proti momentálně předposlednímu týmu V-Comu zachraňoval výsledek až v posledních deseti minutách. Do té doby byl zápas otevřený a ještě v polovině třetí třetiny V-Com prohrával pouze o jeden gól. Nakonec byl pro ně výsledek až příliš krutý, ale za předvedenou hru se rozhodně stydět nemusel. Katusičtí také potvrdili roli favorita a přehráli benátecké Allstars. V posledním hraném zápase Klen doplatil na zranění svého brankáře, který odstoupil za stavu 0:1. Poté se do brankářské výzbroje převlékl odvážlivec a do té doby obránce Marián Meňhart a dochytal herně velmi vyrovnané utkání.

18. kolo: Katusice – Benátky 12:6 (Duchek 3, Kaulfus 3, Píša 2, Bělohlávek 2, Erychleb, M. Řezáč – Boubín 3, Bezděk, Jaroš, Šnýdr), V-Com – Bradlec 3:8 (Plavnický, Jurča, Vinkl – Boháč 2, Najman, Dušička, Bulíček, Kvaizar, Richtr, Hyka), Klen – Odbory 1:5 (J. Andlt – Karli 2, Štěpánek, D. Svoboda, Švejda).