WSM liga byla rozlosována ve čtvrtek dopoledne a jednoznačným tahákem prvního kola nebude utkání v Kladně, ale na Slavii, kam se chystají na opakování semifinále play off České Budějovice. 

Kladenští Rytíři odehrají nejzajímavější zápasy první čtvrtiny doma se Slavií (14. září), hned o tři dny později v Jihlavě a 8. října v Českých Budějovicích. 

Benátky se poprvé doma předvedou 9. září proti Slavii. 

1. kolo (7. září)

Havířov - Litoměřice 
Kladno - Benátky n/J 
Slavia - České Budějovice 
Jihlava - Prostějov 
Třebíč - Přerov
Most - Ústí n/L 
Kadaň - Frýdek-Místek

2. kolo (9. září)
Litoměřice - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Ústí n/L - Kadaň : (:,:,:)
Přerov - Most : (:,:,:)
Prostějov - Třebíč : (:,:,:)
České Budějovice - Jihlava : (:,:,:)
Benátky n/J - Slavia : (:,:,:)
Havířov - Kladno : (:,:,:)

3. kolo (12. září)
Kladno - Litoměřice : (:,:,:)
Slavia - Havířov : (:,:,:)
Jihlava - Benátky n/J : (:,:,:)
Třebíč - České Budějovice : (:,:,:)
Most - Prostějov : (:,:,:)
Kadaň - Přerov : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Ústí n/L : (:,:,:)

4. kolo (14. září)
Litoměřice - Ústí n/L : (:,:,:)
Přerov - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Prostějov - Kadaň : (:,:,:)
České Budějovice - Most : (:,:,:)
Benátky n/J - Třebíč : (:,:,:)
Havířov - Jihlava : (:,:,:)
Kladno - Slavia : (:,:,:)

5. kolo (17. září)
Slavia - Litoměřice : (:,:,:)
Jihlava - Kladno : (:,:,:)
Třebíč - Havířov : (:,:,:)
Most - Benátky n/J : (:,:,:)
Kadaň - České Budějovice : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Prostějov : (:,:,:)
Ústí n/L - Přerov : (:,:,:)

6. kolo (21. září)
Litoměřice - Přerov : (:,:,:)
Prostějov - Ústí n/L : (:,:,:)
Č. Budějovice - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Benátky n/J - Kadaň : (:,:,:)
Havířov - Most : (:,:,:)
Kladno - Třebíč : (:,:,:)
Slavia - Jihlava : (:,:,:)

7. kolo (24. září)
Jihlava - Litoměřice : (:,:,:)
Třebíč - Slavia : (:,:,:)
Most - Kladno : (:,:,:)
Kadaň - Havířov : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Benátky n/J : (:,:,:)
Ústí n/L - České Budějovice : (:,:,:)
Přerov - Prostějov : (:,:,:)

8. kolo (26. září)
Litoměřice - Prostějov : (:,:,:)
České Budějovice - Přerov : (:,:,:)
Benátky n/J - Ústí n/L : (:,:,:)
Havířov - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Kladno - Kadaň : (:,:,:)
Slavia - Most : (:,:,:)
Jihlava - Třebíč

9. kolo (28. září)
Třebíč - Litoměřice : (:,:,:)
Most - Jihlava : (:,:,:)
Kadaň - Slavia : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Kladno : (:,:,:)
Ústí n/L - Havířov : (:,:,:)
Přerov - Benátky n/J : (:,:,:)
Prostějov - České Budějovice : (:,:,:)

10. kolo (1. října)
Litoměřice - České Budějovice : (:,:,:)
Benátky n/J - Prostějov : (:,:,:)
Havířov - Přerov : (:,:,:)
Kladno - Ústí n/L : (:,:,:)
Slavia - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Jihlava - Kadaň : (:,:,:)
Třebíč - Most : (:,:,:)

11. kolo (3. října)
Most - Litoměřice : (:,:,:)
Kadaň - Třebíč : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Jihlava : (:,:,:)
Ústí n/L - Slavia : (:,:,:)
Přerov - Kladno : (:,:,:)
Prostějov - Havířov : (:,:,:)
Č. Budějovice - Benátky n/J : (:,:,:)

12. kolo (5. října)
Litoměřice - Benátky n/J : (:,:,:)
Havířov - České Budějovice : (:,:,:)
Kladno - Prostějov : (:,:,:)
Slavia - Přerov : (:,:,:)
Jihlava - Ústí n/L : (:,:,:)
Třebíč - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Most - Kadaň : (:,:,:)

13. kolo (8. října)
Kadaň - Litoměřice : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Most : (:,:,:)
Ústí n/L - Třebíč : (:,:,:)
Přerov - Jihlava : (:,:,:)
Prostějov - Slavia : (:,:,:)
České Budějovice - Kladno : (:,:,:)
Benátky n/J - Havířov : (:,:,:)

14. kolo (12. října)
Litoměřice - Havířov : (:,:,:)
Benátky n/J - Kladno : (:,:,:)
České Budějovice - Slavia : (:,:,:)
Prostějov - Jihlava : (:,:,:)
Přerov - Třebíč : (:,:,:)
Ústí n/L - Most : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Kadaň : (:,:,:)

15. kolo (17. října)
Frýdek-Místek - Litoměřice : (:,:,:)
Kadaň - Ústí n/L : (:,:,:)
Most - Přerov : (:,:,:)
Třebíč - Prostějov : (:,:,:)
Jihlava - České Budějovice : (:,:,:)
Slavia - Benátky n/J : (:,:,:)
Kladno - Havířov : (:,:,:)

16. kolo (19. října)
Litoměřice - Kladno : (:,:,:)
Havířov - Slavia : (:,:,:)
Benátky n/J - Jihlava : (:,:,:)
České Budějovice - Třebíč : (:,:,:)
Prostějov - Most : (:,:,:)
Přerov - Kadaň : (:,:,:)
Ústí n/L - Frýdek-Místek : (:,:,:)

17. kolo (22. října)
Ústí n/L - Litoměřice : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Přerov : (:,:,:)
Kadaň - Prostějov : (:,:,:)
Most - České Budějovice : (:,:,:)
Třebíč - Benátky n/J : (:,:,:)
Jihlava - Havířov : (:,:,:)
Slavia - Kladno : (:,:,:)

18. kolo (26. října)
Litoměřice - Slavia : (:,:,:)
Kladno - Jihlava : (:,:,:)
Havířov - Třebíč : (:,:,:)
Benátky n/J - Most : (:,:,:)
České Budějovice - Kadaň : (:,:,:)
Prostějov - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Přerov - Ústí n/L : (:,:,:)

19. kolo (29. října)
Přerov - Litoměřice : (:,:,:)
Ústí n/L - Prostějov : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Č. Budějovice : (:,:,:)
Kadaň - Benátky n/J : (:,:,:)
Most - Havířov : (:,:,:)
Třebíč - Kladno : (:,:,:)
Jihlava - Slavia : (:,:,:)

20. kolo (2. listopadu)
Litoměřice - Jihlava : (:,:,:)
Slavia - Třebíč : (:,:,:)
Kladno - Most : (:,:,:)
Havířov - Kadaň : (:,:,:)
Benátky n/J - Frýdek-Místek : (:,:,:)
České Budějovice - Ústí n/L : (:,:,:)
Prostějov - Přerov : (:,:,:)

21. kolo (5. listopadu)
Prostějov - Litoměřice : (:,:,:)
Přerov - České Budějovice : (:,:,:)
Ústí n/L - Benátky n/J : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Havířov : (:,:,:)
Kadaň - Kladno : (:,:,:)
Most - Slavia : (:,:,:)
Třebíč - Jihlava : (:,:,:)

22. kolo (9. listopadu)
Litoměřice - Třebíč : (:,:,:)
Jihlava - Most : (:,:,:)
Slavia - Kadaň : (:,:,:)
Kladno - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Havířov - Ústí n/L : (:,:,:)
Benátky n/J - Přerov : (:,:,:)
České Budějovice - Prostějov : (:,:,:)

23. kolo (12. listopadu)
České Budějovice - Litoměřice : (:,:,:)
Prostějov - Benátky n/J : (:,:,:)
Přerov - Havířov : (:,:,:)
Ústí n/L - Kladno : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Slavia : (:,:,:)
Kadaň - Jihlava : (:,:,:)
Most - Třebíč : (:,:,:)

24. kolo (14. listopadu)
Litoměřice - Most : (:,:,:)
Třebíč - Kadaň : (:,:,:)
Jihlava - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Slavia - Ústí n/L : (:,:,:)
Kladno - Přerov : (:,:,:)
Havířov - Prostějov : (:,:,:)
Benátky n/J - Č. Budějovice : (:,:,:)

25. kolo (16. listopadu)
Benátky n/J - Litoměřice : (:,:,:)
České Budějovice - Havířov : (:,:,:)
Prostějov - Kladno : (:,:,:)
Přerov - Slavia : (:,:,:)
Ústí n/L - Jihlava : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Třebíč : (:,:,:)
Kadaň - Most : (:,:,:)

26. kolo (19. listopadu)
Litoměřice - Kadaň : (:,:,:)
Most - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Třebíč - Ústí n/L : (:,:,:)
Jihlava - Přerov : (:,:,:)
Slavia - Prostějov : (:,:,:)
Kladno - České Budějovice : (:,:,:)
Havířov - Benátky n/J : (:,:,:)

27. kolo (23. listopadu)
Havířov - Litoměřice : (:,:,:)
Kladno - Benátky n/J : (:,:,:)
Slavia - České Budějovice : (:,:,:)
Jihlava - Prostějov : (:,:,:)
Třebíč - Přerov : (:,:,:)
Most - Ústí n/L : (:,:,:)
Kadaň - Frýdek-Místek : (:,:,:)

28. kolo (26. listopadu)
Litoměřice - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Ústí n/L - Kadaň : (:,:,:)
Přerov - Most : (:,:,:)
Prostějov - Třebíč : (:,:,:)
České Budějovice - Jihlava : (:,:,:)
Benátky n/J - Slavia : (:,:,:)
Havířov - Kladno : (:,:,:)

29. kolo (30. listopadu)
Kladno - Litoměřice : (:,:,:)
Slavia - Havířov : (:,:,:)
Jihlava - Benátky n/J : (:,:,:)
Třebíč - České Budějovice : (:,:,:)
Most - Prostějov : (:,:,:)
Kadaň - Přerov : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Ústí n/L : (:,:,:)

30. kolo (3. prosince)
Litoměřice - Ústí n/L : (:,:,:)
Přerov - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Prostějov - Kadaň : (:,:,:)
České Budějovice - Most : (:,:,:)
Benátky n/J - Třebíč : (:,:,:)
Havířov - Jihlava : (:,:,:)
Kladno - Slavia : (:,:,:)

31. kolo (5. prosince)
Slavia - Litoměřice : (:,:,:)
Jihlava - Kladno : (:,:,:)
Třebíč - Havířov : (:,:,:)
Most - Benátky n/J : (:,:,:)
Kadaň - České Budějovice : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Prostějov : (:,:,:)
Ústí n/L - Přerov : (:,:,:)

32. kolo (7. prosince)
Litoměřice - Přerov : (:,:,:)
Prostějov - Ústí n/L : (:,:,:)
Č. Budějovice - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Benátky n/J - Kadaň : (:,:,:)
Havířov - Most : (:,:,:)
Kladno - Třebíč : (:,:,:)
Slavia - Jihlava : (:,:,:)

33. kolo (10. prosince)
Jihlava - Litoměřice : (:,:,:)
Třebíč - Slavia : (:,:,:)
Most - Kladno : (:,:,:)
Kadaň - Havířov : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Benátky n/J : (:,:,:)
Ústí n/L - České Budějovice : (:,:,:)
Přerov - Prostějov : (:,:,:)

34. kolo (14. prosince)
Litoměřice - Prostějov : (:,:,:)
České Budějovice - Přerov : (:,:,:)
Benátky n/J - Ústí n/L : (:,:,:)
Havířov - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Kladno - Kadaň : (:,:,:)
Slavia - Most : (:,:,:)
Jihlava - Třebíč : (:,:,:)

35. kolo (17. prosince)
Třebíč - Litoměřice : (:,:,:)
Most - Jihlava : (:,:,:)
Kadaň - Slavia : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Kladno : (:,:,:)
Ústí n/L - Havířov : (:,:,:)
Přerov - Benátky n/J : (:,:,:)
Prostějov - České Budějovice : (:,:,:)

36. kolo (28. prosince)
Litoměřice - České Budějovice : (:,:,:)
Benátky n/J - Prostějov : (:,:,:)
Havířov - Přerov : (:,:,:)
Kladno - Ústí n/L : (:,:,:)
Slavia - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Jihlava - Kadaň : (:,:,:)
Třebíč - Most : (:,:,:)

37. kolo (30. prosince)
Most - Litoměřice : (:,:,:)
Kadaň - Třebíč : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Jihlava : (:,:,:)
Ústí n/L - Slavia : (:,:,:)
Přerov - Kladno : (:,:,:)
Prostějov - Havířov : (:,:,:)
Č. Budějovice - Benátky n/J : (:,:,:)

38. kolo (4. ledna)
Litoměřice - Benátky n/J : (:,:,:)
Havířov - České Budějovice : (:,:,:)
Kladno - Prostějov : (:,:,:)
Slavia - Přerov : (:,:,:)
Jihlava - Ústí n/L : (:,:,:)
Třebíč - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Most - Kadaň : (:,:,:)

39. kolo (7. ledna)
Kadaň - Litoměřice : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Most : (:,:,:)
Ústí n/L - Třebíč : (:,:,:)
Přerov - Jihlava : (:,:,:)
Prostějov - Slavia : (:,:,:)
České Budějovice - Kladno : (:,:,:)
Benátky n/J - Havířov : (:,:,:)

40. kolo (11. ledna)
Litoměřice - Havířov : (:,:,:)
Benátky n/J - Kladno : (:,:,:)
České Budějovice - Slavia : (:,:,:)
Prostějov - Jihlava : (:,:,:)
Přerov - Třebíč : (:,:,:)
Ústí n/L - Most : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Kadaň : (:,:,:)

41. kolo (14. ledna)
Frýdek-Místek - Litoměřice : (:,:,:)
Kadaň - Ústí n/L : (:,:,:)
Most - Přerov : (:,:,:)
Třebíč - Prostějov : (:,:,:)
Jihlava - České Budějovice : (:,:,:)
Slavia - Benátky n/J : (:,:,:)
Kladno - Havířov : (:,:,:)

42. kolo (18. ledna)
Litoměřice - Kladno : (:,:,:)
Havířov - Slavia : (:,:,:)
Benátky n/J - Jihlava : (:,:,:)
České Budějovice - Třebíč : (:,:,:)
Prostějov - Most : (:,:,:)
Přerov - Kadaň : (:,:,:)
Ústí n/L - Frýdek-Místek : (:,:,:)

43. kolo (21. ledna)
Ústí n/L - Litoměřice : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Přerov : (:,:,:)
Kadaň - Prostějov : (:,:,:)
Most - České Budějovice : (:,:,:)
Třebíč - Benátky n/J : (:,:,:)
Jihlava - Havířov : (:,:,:)
Slavia - Kladno : (:,:,:)

44. kolo (23. ledna)
Litoměřice - Slavia : (:,:,:)
Kladno - Jihlava : (:,:,:)
Havířov - Třebíč : (:,:,:)
Benátky n/J - Most : (:,:,:)
České Budějovice - Kadaň : (:,:,:)
Prostějov - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Přerov - Ústí n/L : (:,:,:)

45. kolo (25. ledna)
Přerov - Litoměřice : (:,:,:)
Ústí n/L - Prostějov : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Č. Budějovice : (:,:,:)
Kadaň - Benátky n/J : (:,:,:)
Most - Havířov : (:,:,:)
Třebíč - Kladno : (:,:,:)
Jihlava - Slavia : (:,:,:)

46. kolo (28. ledna)
Litoměřice - Jihlava : (:,:,:)
Slavia - Třebíč : (:,:,:)
Kladno - Most : (:,:,:)
Havířov - Kadaň : (:,:,:)
Benátky n/J - Frýdek-Místek : (:,:,:)
České Budějovice - Ústí n/L : (:,:,:)
Prostějov - Přerov : (:,:,:)

47. kolo (30. ledna)
Prostějov - Litoměřice : (:,:,:)
Přerov - České Budějovice : (:,:,:)
Ústí n/L - Benátky n/J : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Havířov : (:,:,:)
Kadaň - Kladno : (:,:,:)
Most - Slavia : (:,:,:)
Třebíč - Jihlava : (:,:,:)

48. kolo (1. února)
Litoměřice - Třebíč : (:,:,:)
Jihlava - Most : (:,:,:)
Slavia - Kadaň : (:,:,:)
Kladno - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Havířov - Ústí n/L : (:,:,:)
Benátky n/J - Přerov : (:,:,:)
České Budějovice - Prostějov : (:,:,:)

49. kolo (4. února)
České Budějovice - Litoměřice : (:,:,:)
Prostějov - Benátky n/J : (:,:,:)
Přerov - Havířov : (:,:,:)
Ústí n/L - Kladno : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Slavia : (:,:,:)
Kadaň - Jihlava : (:,:,:)
Most - Třebíč : (:,:,:)

50. kolo (8. února)
Litoměřice - Most : (:,:,:)
Třebíč - Kadaň : (:,:,:)
Jihlava - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Slavia - Ústí n/L : (:,:,:)
Kladno - Přerov : (:,:,:)
Havířov - Prostějov : (:,:,:)
Benátky n/J - Č. Budějovice : (:,:,:)

51. kolo (11. února)
Benátky n/J - Litoměřice : (:,:,:)
České Budějovice - Havířov : (:,:,:)
Prostějov - Kladno : (:,:,:)
Přerov - Slavia : (:,:,:)
Ústí n/L - Jihlava : (:,:,:)
Frýdek-Místek - Třebíč : (:,:,:)
Kadaň - Most : (:,:,:)

52. kolo (13. února)
Litoměřice - Kadaň : (:,:,:)
Most - Frýdek-Místek : (:,:,:)
Třebíč - Ústí n/L : (:,:,:)
Jihlava - Přerov : (:,:,:)
Slavia - Prostějov : (:,:,:)
Kladno - České Budějovice : (:,:,:)
Havířov - Benátky n/J : (:,:,:)

Play-off

Předkolo play-off
16., 17., 20., 21. a 23. února
7 - 10 : (:,:,:)
7 - 10 : (:,:,:)
10 - 7 : (:,:,:)
10 - 7 : (:,:,:)
7 - 10 : (:,:,:)

8 - 9 : (:,:,:)
8 - 9 : (:,:,:)
9 - 8 : (:,:,:)
9 - 8 : (:,:,:)
8 - 9 : (:,:,:)

Čtvrtfinále
26., 27. února, 2., 3., 5., 7. a 9. března
1 - 8 : (:,:,:)
1 - 8 : (:,:,:)
8 - 1 : (:,:,:)
8 - 1 : (:,:,:)
1 - 8 : (:,:,:)
8 - 1 : (:,:,:)
1 - 8 : (:,:,:)

2 - 7 : (:,:,:)
2 - 7 : (:,:,:)
7 - 2 : (:,:,:)
7 - 2 : (:,:,:)
2 - 7 : (:,:,:)
7 - 2 : (:,:,:)
2 - 7 : (:,:,:)

3 - 6 : (:,:,:)
3 - 6 : (:,:,:)
6 - 3 : (:,:,:)
6 - 3 : (:,:,:)
3 - 6 : (:,:,:)
6 - 3 : (:,:,:)
3 - 6 : (:,:,:)

4 - 5 : (:,:,:)
4 - 5 : (:,:,:)
5 - 4 : (:,:,:)
5 - 4 : (:,:,:)
4 - 5 : (:,:,:)
5 - 4 : (:,:,:)
4 - 5 : (:,:,:)

Semifinále
13., 14., 17., 18., 20., 22. a 24. března
1 - 4 : (:,:,:)
1 - 4 : (:,:,:)
4 - 1 : (:,:,:)
4 - 1 : (:,:,:)
1 - 4 : (:,:,:)
4 - 1 : (:,:,:)
1 - 4 : (:,:,:)

2 - 3 : (:,:,:)
2 - 3 : (:,:,:)
3 - 2 : (:,:,:)
3 - 2 : (:,:,:)
2 - 3 : (:,:,:)
3 - 2 : (:,:,:)
2 - 3 : (:,:,:)

Poznámky
Základní část a play-out:
Při nerozhodném výsledku se prodlužovalo na 5 minut, pak následovaly samostatné nájezdy, které se prováděly ve 3 hráčích z každého týmu. Pokud se nerozhodlo, samostatné nájezdy pokračovaly po 1 hráči z každého týmu až do rozhodnutí.

Play-off:
Při nerozhodném výsledku se prodlužovalo na 10 minut, pak následovaly samostatné nájezdy, které se prováděly ve 3 hráčích z každého týmu. Pokud se nerozhodlo, samostatné nájezdy pokračovaly po 1 hráči z každého týmu až do rozhodnutí.

Rudolf Muzika, Petr Hubáček