Všichni tři medailisté se pak postupně objevili na pódiu, kde převzali ocenění ze sklárny, která vyrábí i trofeje na slavnou Tour de France. Tomáš Nouza ji převzal z rukou tenisové legendy Heleny Sukové, Richarda Krále dekoroval trenér František Výborný a hlavní cenu Davidu Výbornému předal nejslavnější mladoboleslavský odchovanec Jiří Hrdina. Druhý nejslavnější, Radim Vrbata, se k večeru připojil alespoň pomocí videohovoru.

V rozhovoru živém se pak s novináři o svém životě po hokejové kariéře bavil vítěz ankety David Výborný.

Co říkáte na vítězství v anketě fanoušků?
Samozřejmě mě to potěšilo a jsem rád. Zároveň jim chci poděkovat, že mi poslali svoje hlasy.

Co se vám vybaví, když se řekne BK Mladá Boleslav?
Na Boleslav budu vždycky vzpomínat. Zakončil jsem tady svou hráčkou kariéru a vlastně i tu manažerskou. Nakonec jsem v Boleslavi odehrál šest sezon a byl jsem tady velmi spokojený.

Jsou nějaké okamžiky, které utkvěly v paměti?
Opětovný návrat do extraligy. Když jsme v Olomouci udělali ty kýžené dva body a postoupili jsme zpět do nejvyšší soutěže.

Co teď vlastně děláte?
Věnuji se své developerské firmě a to mě nesmírně baví. Pak samozřejmě rodině a také běhání. Prostě věcem, na které jsem se těšil, že budu dělat až skončím s hokejem.

A hokej sledujete?
Vůbec. Ani na něj nekoukám. Samozřejmě vím, jak je na tom v tabulce Boleslav a Sparta. A oběma přeji, aby jim předkolo vyšlo.

Nějaký návrat do funkcionářské pozice k hokeji tedy nehrozí?
To vůbec! Už určitě nikdy nebudu mít s hokejem nic společného.

Ani za staré pány si nechodíte zahrát?
Taky nechodím. Trošku mě to samotného štve, ale mě hokej prostě vůbec nechybí. Mám úplnou nechuť se oblékat do výstroje a to je silnější než já.

A jiný sport?
Chodím běhat. A baví mě víno.

Petr Janda.
Hlavní je se fotbalem bavit!
Jakub Klíma (vlevo) a Matěj Pulkrab
Boleslav se prvního gólu nedočkala ani v Liberci