Liberec – Ml. Boleslav 1:2

Mladoboleslavští hokejisté za sebou mají v pořadí třetí zápas Tipsport Hockey Cupu. V jeho rámci zamířili k jednomu z nejbližších extraligových soupeřů, kterým je Liberec a na severu Čech nepochodili špatně.

O těsném, ale zaslouženém vítězství Boleslavských rozhodly dva góly ve druhé třetině, což byla nakonec jediná část hry, ve které padaly branky. Liberečtí v ní vstřelili jeden gól a poté dělali téměř nemožné, hlavně v posledních minutách, na vyrovnání to ale nestačilo.

V první třetině bylo ve hře na obou stranách hodně výkyvů. Začátek patřil Liberci, hosté hru vyrovnali v závěrečných minutách první části.
Druhá třetina přinesla hodně vyloučených, ale i branky. Boleslav vedla Marušákem, ale Harantovi se podařilo vyrovnat. Minutu před koncem třetiny získal Boleslavi opět vedení Kubeš.

Domácí v závěrečné třetině vyvinuli tlak se snahou po vyrovnání, ale hosté úspěšně odolávali až do závěrečných minut.

Branky a nahrávky: 34. Harant (Podkonický) – 28. Marušák (Kočí), 39. Kubeš (Benda). Rozhodčí: Turčan - Sichrovský, Rozlílek. Vyloučení: 13:13 + 10 minut osobní trest Hunkes (L). Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 712. Střely na branku: 22:30. Třetiny: 0:0, 1:2, 0:0.

Liberec: Fikrt – Harant, Jiruš, Hunkes, Jareš, Zíb, Modrý, Derner, Holub – Dušek, Podkonický, Pletka, Procházka, Šachl, Bartovič, Blatný, Kašpařík, Nedorost, Klimenta, Špaček, Víšek.

Ml. Boleslav: Šindelář – Kočí, Marušák, Bauer, Mocek, Flamík, Drábek, Jindra, Lukáč – Handlovský, Čech, Barinka – Tomas, Benda, Kubeš – Eiselt, Sýkora, Nouza – Konečný, Boháč, Kornilovs.