Třinec - Boleslavští hokejisté narazili, když v Třinci dostali šest branek.

29.1.2012 2

Tipsport extraliga: BK Mladá Boleslav - HC Oceláři TřinecFoto: Jan Pavlíček

Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav 6:1

Hokejisté Třince smetli v 44. kole extraligy Mladou Boleslav 6:1 a udrželi se ve hře o šesté místo. Mistr zápas zlomil v úvodu druhé třetiny, když v průběhu šesti minut nasázel čtyři branky. Dvakrát se trefil Tomáš Klimenta, jehož formace přispěla k výhře Ocelářů čtyřmi přesnými zásahy. Obhájce titulu dal až v pátém utkání pod novým koučem Janem Tlačilem poprvé více než dva góly.

Třinec začal aktivně a gólová odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Už ve čtvrté minutě korunoval úvodní převahu Varaďa, kterému puk před branku nezištně naservíroval Klimenta.

Tím však tlak Ocelářů vyšuměl a to i přesto, že měli hned vzápětí výhodu tří přesilových her po sobě. Nevyvedla se jim však ani jedna a v 10. minutě musel Klouček unikajícího Bahenského zastavit jen za cenu trestného střílení, to ale mladoboleslavský útočník neproměnil.

Domácí však znovu získali půdu pod nohama. Hořava se v 15. minutě řítil z levého křídla na Hübla, který ovšem zavčasu srazil betony.

Střelecky se mistr zahojil až v úvodní desetiminutovce druhého dějství. Hostující obranu postihl úplný kolaps, brankář Hübl byl vydán na milost Třineckým, kteří čtyřmi góly v rozpětí necelých šesti minut soupeři zasadili knokaut.

Druhý gól dal ve 22. minutě zblízka Richter, zlom ale nastal v domácí přesilovce pět na tři. Boleslavské trio nejprve rychlými přihrávkami vyšachovali Zíb, Hořava a dorážející Bonk, pokračující přesilovou hru pět na čtyři navíc o 67 sekund později zužitkoval ještě Orsava.

Hostující obrana byla děravá jako ementál a pátým gólem to dokumentoval Klimenta, který měl zblízka opět dva pokusy k překonání Hübla. Další zásah mohl připojit záhy Hrňa, ale ve vyložené příležitosti mířil nad.

Rozhodnutý zápas už se dohrával v poklidu a ofenzivním pojetí. Možnost ke korekci měli i Středočeši, avšak Tomas zazvonil jen na tyčku. Pátou nulu v sezoně nakonec Hamerlíkovi pokazil Bahenský, jenže na jeho gól už za 11 vteřin odpověděl parádním sólem Klimenta. V závěru byl blízko hattricku, ale jeho rána skončila těsně vedle tyčky.

Třinec přehrál Mladou Boleslav letos potřetí, ve čtyřech utkáních s ní nasbíral deset bodů.

29.1.2012 VSTUP DO DISKUSE 2

Volby v Kolomutech u Mladé Boleslavi.
196

KRÁTCE: Volební střípky z měst okresu Mladá Boleslav

Martin Paluska se narodil 16. října, vážil 3,4 kg a měřil 49 cm. Maminka Olga a tatínek Jan si ho odvezou domů do Starých Splavů.
9

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Chomutov, Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/  - Piráti neprolomili sérii porážek a připsali si již šestou prohru v řadě. Tentokrát na samostatné nájezdy. Zápas se pro ně vyvíjel dobře. První třetinu vyhráli dvougólovým rozdílem, ale v prostřední části hry Bruslaři vyrovnali. Pak to už byl boj o každý centimetr ledu. Nakonec rozhodovaly samostatné nájezdy, ve kterých byli šťastnější hosté.

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.