První gól vstřelil domácí Ondráček, který v přesilovce tečoval Novákovu ránu. Po necelých třech minutách rovněž v početní výhodě zblízka vyrovnal hostující Šír.

Podruhé v utkání Pražané vedli, když se v další přesilovce střelou z pravého kruhu prosadil Vlček. Benátky zase rychle odpověděly, Klapka najel mezi kruhy a srovnal.

Osm minut před koncem se podruhé prosadil Vlček. V čase 58:45 při power play hostí Krejčík trefil bránu a domácí vedli o dva góly. Hned po sedmi sekundách snížil z levého křídla Rychlovský a dvanáct sekund před sirénou vyrovnal na 4:4 Teplý.

Prodloužení nerozhodlo, došlo na nájezdy. Za domácí uspěl jen Vlček, za hosty proměnili Špaček a Kolmann. Dva body tak míří do Benátek, které v příštím kole doma přivítají v sobotu Přerov.