HC Tábor – HC Benátky nad Jizerou 5:4 SN

Veledůležitý zápas v boji o předkolo play-off sehráli benátečtí hokejisté na ledě trápícího se Tábora, který prohrál pět posledních zápasů v řadě.

Středočeši si do poloviny utkání nevedli vůbec špatně, vždyť už ve 23. minutě vedli o tři branky 4:1. Pak ale vlastní liknavostí a bezpečný náskok přišli a soupeř, který chytil druhý dech, vyrovnal. Bárta navíc ve třetí třetině neproměnil trestné střílení. Ani v nájezdech se svěřencům trenérů Černého, Škalouda a Nečase nedařilo. O důležitém druhém bodu pro domácí rozhodl veterán Török.

V sobotním domácím utkání s Chrudimí se už bude hrát doslova o všechno.

Branky a nahrávky: 19. Matušík (Havran, Nedorost), 30. Török (Zíb), 32. Krätzer (Voříšek), 46. Štrba (Šperger, Török), rozh. náj. Török - 8. Jech (Kopic, Ulrych), 9. Vála (Vantuch, Skořepa), 13. Klimt (Urban, Krejčík), 23. Kopic (Vantuch).

Rozhodčí: Svoboda - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 470.

Tábor: Čech - Hartmann, Havran, Zíb, Koktan, Kanov, Hastrman - Krätzer, Štrba, Török, Voříšek, Matušík, Mrkvička, Šperger, Nedorost, Kolomý.