Ml. Boleslav – Litvínov 4:3 SN

Ačkoliv měli hráči Mladé Boleslavi ze začátku utkání hokejové extraligy juniorů poměrně dlouho navrch, nakonec se ze střetnutí s Litvínovem žádná jednoznačná záležitost nestala.

Středočeši šli sice třikrát do vedení, hostující celek se na ně ale také třikrát dotáhl. Poslední vyrovnávací branku dával litvínovský Přeučil osmnáct vteřin před koncem třetí třetiny, čímž nejenže odeslal zápas do prodloužení, ale taky završil svůj hattrick.

Poslední okamžiky sice byly pro boleslavské juniory hodně hektické, nakonec, ale vyhrála na samostatné nájezdy. Ten rozhodující proměnil Rys.

Branky a nahrávky: 12. Rys (Belay), 26. Švaříček, 56. Jiránek (Krejčík, Sajdl), Rys (rozhodující sam. nájezd) – 19. Přeučil (Maxa, Kousalík), 44. Přeučil (Stříteský), 60. Přeučil. Rozhodčí: Kubeš – Pich, Tasch. Využití přesilovek: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Třetiny: 1:1, 1:0, 1:2 - 0:0 - 1:0.